1500 TL'ye kadar akıllı saat önerisi

Hocam 3 markanın saati alınır. Apple, Huawei, Samsung bunlar hep Kendi yazılımını kullanır. Ha spor için dersen garmin. Yuvarlak saatler bütçeni aşıyor. 2.el alırım dersen Galaxy watch 4 bakabilirsin.
Hocam Huawei watch fit 2 aldım, otomatik parlaklık vs var baya aklımı çeldi :) teşekkürler öneri için.

Hayırdır inşallah hocam neden iade ettiniz?
Kardeşim merhaba tekrar, yanlış anlama sana sözüm yok, fakat cihaz bana ekran olarak küçük geldi, özellik olarak çoğu özelliği bende çalışmadı, zaten İos için müzik yükleme falan yokmuş cihazda, temalar falan para ile satılıyordu, inan memnun kalmadım, aklımda Mi Watch S ve S Active var, yinede önerilere açığım.

Kardeşim merhaba tekrar, yanlış anlama sana sözüm yok, fakat cihaz bana ekran olarak küçük geldi, özellik olarak çoğu özelliği bende çalışmadı, zaten İos için müzik yükleme falan yokmuş cihazda, temalar falan para ile satılıyordu, inan memnun kalmadım, aklımda Mi Watch S ve S Active var, yinede önerilere açığım.
Dostum selamlar, saat aldın mı acaba?

Ben de araştırmaya başladım. Mibro lite yorumlarına bakıyordum. Senin konuyu gördüm. Tasarım olarak en çok onu beğendim ama uygulaması berbat diyorlar. Şu an kararsızım ben de.

Geri
Yukarı