1500 TL'ye kadar gamepad önerisi

Soru cevap da ithalatçı garantilidir diyor ama hocam.
Yurt dışı garantili ürünlerde satın aldığın ürünün firması ile iletişime geçiyorsun, örneğin Xbox ürünü aldın, Xbox'a mail atıyorsun ya da sitesindeki canlı destekten sohbete bağlanıyorsun ve sana ürünü onlara yollaman için ücretsiz kargo kodu veriyorlar, evine kadar gelip ürünü senden alıyorlar.

Çoğunlukla Xbox - Logitech gibi büyük firmalar ürünü senden geri istemek yerine yok etmeni ya da çevrende geri dönüşüm fabrikası varsa bırakmanı isteyip sana sıfır ürün gönderiyor. Yurt dışı garanti bu şekilde hocam. Bu kadar kafaya takılacak bir mesele değil.

Ürün 3 gecedir indirime giriyor renk sebebiyle almamışsınız, bu geceyide bekleyin Amazon Germany stoklarına tekrar girebilir. Girmez ise bir gamepad için bu kadar uğraşmanıza değmez, alın MSI'ın kolunu yolunuza devam edin: MSI Force GC30 V2 Black PC ve Android Uyumlu Kablosuz Siyah Gamepad Fiyatı ve Özellikleri
Arada çok az fark varken neden en iyisini almasın?

Pembe çok hoşuma gitmedi gibi ya üstüne plastik çok mu kalitesiz durur bu arada ürün bu değil mi?
Evet bu ürün. Geceyi bekle. Sabaha kadar girmezse öyle düşün. O plastik meselesi ise mesela yeşil aldın ya, onu söküyorsun yenisini takıyorsun.

Arada çok az fark varken neden en iyisini almasın?

Evet bu ürün. Geceyi bekle. Sabaha kadar girmezse öyle düşün. O plastik meselesi ise mesela yeşil aldın ya, onu söküyorsun yenisini takıyorsun.

Eğer girmezse ithalatçı alsam üstteki arkadaşın dediği gibi büyük marka olduğu için sıkıntı olmaz herhalde değil mi?

Şahsen ben Amazondan alıp geçerdim rengine bakmadan. Eğer ki girmezse al ya, dikkatli kullanırsın.
Elbette Xbox 9. nesil alsın fakat konu sahibi konuyu açalı 4 gün olmuş ve alma şansı varken almamış, kendisini bu kadar yormaya gerek yok onu diyorum 😅.

Pembe olan tekrar indirime girdi, stoklar geldi almak istiyorsan alabilirsin @Fenerbahçelii

Son düzenleme:
Elbette Xbox 9. nesil alsın fakat konu sahibi konuyu açalı 4 gün olmuş ve alma şansı varken almamış, kendisini bu kadar yormaya gerek yok onu diyorum 😅.

Pembe olan tekrar indirime girdi, stoklar geldi almak istiyorsan alabilirsin @Fenerbahçelii
Aynen haklısın.

Az daha bekle istersen yeşil sonradan giriyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı