1500 TL'ye kadar GPON girişli modem önerisi

VDSL yazıyor bunda benim attığım FİBER.
Tamamdır hocam. İki modelden birini sipariş vereceğim. Teşekkür ederim.

@Tesla Bobini Hocam kusura bakmayın zahmet veriyorum ama şuan kullandığım GPON'un fiber girişine baktım da çok tuhaf gözüktü gözüme. Sizce de öyle değil mi? (en sağdaki) Giriş olarak ''Optical'' yazıyor.

1696015511767.png

Son düzenleme:
Modemde GPON olsa bile internete erişim sağlayamayabilirsiniz, ki buraya atılan modellerin hiçbirinde GPON girişi yok arkadaşın "mavi" giriş olarak bahsettiği yer WAN girişi, yani GPON'dan gelen lan kablosunu bağlamanız gereken giriş bilginize.

Modemde GPON olsa bile internete erişim sağlayamayabilirsiniz, ki buraya atılan modellerin hiçbirinde GPON girişi yok arkadaşın "mavi" giriş olarak bahsettiği yer WAN girişi, yani GPON'dan gelen lan kablosunu bağlamanız gereken giriş bilginize.
Sanıyorum hangi modemi alırsam alayım ek olarak GPON/ONT/Optik Fiber (adı her neyse) bu küçük kutuyu almam gerekiyor ki WAN ile modeme fiberi verebileyim. Önerebileceğiniz GPON cihaz var mıdır? Modemin yanına.

Sanıyorum hangi modemi alırsam alayım ek olarak GPON/ONT/Optik fiber (adı her neyse) bu küçük kutuyu almam gerekiyor ki WAN ile modeme fiberi verebileyim. Önerebileceğiniz GPON cihaz var mıdır? Modemin yanına.

Benim önerim GPON cihazını değiştirmemeniz, GPON yerine modemi değistirebilirsiniz ama o modemi kullanmıştım bence iyi bir modem.

Benim önerim GPON cihazını değiştirmemeniz, GPON yerine modemi değistirebilirsiniz ama o modemi kullanmıştım bence iyi bir modem.
Modem kötü diyemem. Ancak başka sebeplerden ötürü değiştirmem gerekli. Ayrıca bir gün bu cihazları internet sağlayıcıya iade etmem gerekecek. Kendime ait bir cihaz bulundurmak istiyorum.

Edit: WiFi 6 destekli bir modem siparişi verdim. GPON cihazım eksik kaldı.

Modem kötü diyemem. Ancak başka sebeplerden ötürü değiştirmem gerekli. Ayrıca bir gün bu cihazları internet sağlayıcıya iade etmem gerekecek. Kendime ait bir cihaz bulundurmak istiyorum.

Edit: Wi-Fi 6 destekli bir modem siparişi verdim. GPON cihazım eksik kaldı.

Hayırlı olsun. Hangi modemi satın aldınız hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı