1500 TL'ye kadar kablosuz fare önerisi

ksahinli

Centipat
Daha fazla  
Merhaba kablosuz mouse arıyorum. Aslında çok oyun oynamıyorum ama tüm gün bilgisayardan çalışıyorum bilgisayar mühendisiyim. 18 cm 9 cm el ölçüleri.
Palm veya fingertip tam emin değilim tutuş şeklimden.
G102 vardı eşime oturmuyor bir rahatsızlık veriyordu sattım.

Oyun amaçlı olması önemli değil ama kaliteli elime oturacak mouse önerileri arıyorum.
Denediğimde bana konforlu gibi gelen modeller,
Razer Basilisk V3 X HyperSpeed,
Logitech G603,
DeathAdder v2HyperSpeed.

Çok nadir oyun oynarım ergonomik mouse da olur. Makro ekstra tuş falan önemli değil. Şimdiden teşekkürler.

Hocam aslında bu modele baktım ama yurtdışından geldiği ve deneme şansım olmadığı için emin olamadım. Ergonomisi malzeme kalitesi nasıldır?
Malzeme kalitesi iyidir, bu bütçede alınabilecek en iyi mouse belki kendisi. Amazon iade politikası her zaman müşteriyi savunur, beğenmezseniz iade edersiniz.

kablosuzu görmemişim üzgünüm

Razer Deathadder V2 X Hyperspeed Gaming Mouse Fiyatı ve Özellikleri fena değil bakabilirsiniz.
Teşekkür ederim bu mouse da aklımda aslında, araştırmaya çalışıyorum ama gerçekten gaming mouse almaya gerek var mı emin değilim. Çünkü mouse çok hassas falan olsa bile ben değilim :) rekabetçi oyun falan da oynamıyorum. O yüzden emin olamadım.

trust verro 23507 öneririm. 1 seneye yakın kullanıyorum ve çok memnunum.
Bu tarz mouseları da inceliyorum aslında, ama sadece logitech modelleri iyidir gibi geliyordu. Hikayeli oyun falan oynanıyor mu?

Teşekkür ederim bu mouse da aklımda aslında, araştırmaya çalışıyorum ama gerçekten gaming mouse almaya gerek var mı emin değilim. Çünkü mouse çok hassas falan olsa bile ben değilim :) rekabetçi oyun falan da oynamıyorum. O yüzden emin olamadım.

Bu tarz mouseları da inceliyorum aslında, ama sadece logitech modelleri iyidir gibi geliyordu. Hikayeli oyun falan oynanıyor mu?
Trust modelini almak tamamen size bağlı. Bence çok gereksiz pahalı. Bu fiyata çok daha iyileri var.

Geri
Yukarı