1500 TL'ye kadar kablosuz fare önerisi

Teşekkür ederim bu mouse da aklımda aslında, araştırmaya çalışıyorum ama gerçekten gaming mouse almaya gerek var mı emin değilim. Çünkü mouse çok hassas falan olsa bile ben değilim :) rekabetçi oyun falan da oynamıyorum. O yüzden emin olamadım.

Bu tarz mouseları da inceliyorum aslında, ama sadece logitech modelleri iyidir gibi geliyordu. Hikayeli oyun falan oynanıyor mu?
Logitech pahalı olduğu için f/p olarak Trust almıştım. Ben işte tüm gün pc başında olduğum için ve bileklerim ağrıdığından bunu tercih etmiştim. Oyun hiç denemedim açıkçası bu mouse ile.

Arkadaşlar konuda maşallah ne kadar falso ürün varsa önerilmiş.
M800 Ultra/A950 Pro veya bütçe çıkarıp R1 Pro modellerine göz atın.
Ben Trust ergonomik mouse kullanıyorum ve önceden yaşadığım bilek ağrısı geçti. Arkadaşa önerdim. Alır almaz kendi bileceği iş. Ama siz çöp muamele yapmışsınız. Herşeyin en iyisini siz bilir gibi bir havalar. Gören de atom bombası yapıyor sanır. Altı üstü mouse önerisi, nedir bu afra tafralar?
😉

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Trust ergonomik mouse kullanıyorum ve önceden yaşadığım bilek ağrısı geçti. Arkadaşa önerdim. Alır almaz kendi bileceği iş. Ama siz çöp muamele yapmışsınız. Herşeyin en iyisini siz bilir gibi bir havalar. Gören de atom bombası yapıyor sanır. Altı üstü mouse önerisi, nedir bu afra tafralar?
😉
Farelerdeki temel 2 donanımda rezil olan mouse'u sırf ergo mouse diye önerdiğin için sana disslike veya hahaha atıyoruz.
MCU ve sensör olarak attığımız 2 model senin attığın mousea göre çok daha iyi.
Ayrıca bildiğimiz için fare konularında önerdiğimiz mouseları alan hocalarımız çok memnun olduklarını bize geri dönüt olarak iletiyorlar.

Farelerdeki temel 2 donanımda rezil olan fareyi sırf ergo mouse diye önerdiğin için sana disslike veya hahaha atıyoruz.
MCU ve sensör olarak attığımız 2 model senin attığın fareye göre çok daha iyi.
Ayrıca bildiğimiz için fare konularında önerdiğimiz fareleri alan hocalarımız çok memnun olduklarını bize geri dönüt olarak iletiyorlar.

Neler de bilirmiş mcu sensor falan. Arkadaş ergo olabilir demiş, iş gören F/P bir şey önerdim. İşte, ofiste 10 numara iş görüyor. Ben yaşadığım şikayeti ve çözüm olduğunu da söyledim. Valorant CS atacak halim yok sensörü çok takmıyorum
Tamam en iyisi sizin önerdiğiniz, daha iyisi yok. Bu işin üstadı sizsiniz. Diğer herkes ne önerirse çer çöp. Oldu sanırsam, daha uzatmayayım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı