1500 TL'ye kadar kablosuz fare önerisi

Neler de bilirmiş mcu sensor falan. Arkadaş ergo olabilir demiş, iş gören F/P bir şey önerdim. İşte, ofiste 10 numara iş görüyor. Ben yaşadığım şikayeti ve çözüm olduğunu da söyledim. Valorant CS atacak halim yok sensörü çok takmıyorum

Ayrıca çok ergonomik isteniyorsa da X2V2 mini retro edition'a veya A980 Pro modellerine bütçe yükseltebilir.
Oyun öncelikli olmaması arkadaşın 2. öncelik olarak oyunu baz alacağı gerçeğini de değiştirmiyor.
Ayrıca attığınız model için birkaç yurtdışı kaynağında Pre ve Post Travel sorunları belirtilmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece ergonomik olduğu için mouse önermişsiniz. Mcu ve sensör nedir bilginiz yok. Önerdiğiniz ürün mcu ve sensör olarak bu bütçedeki diğer mouselara nazaran kötü. Mcu, Switch ve sensör gibi donanımları bilmeden mouse önerisi yapmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece ergonomik olduğu için mouse önermişsiniz. Mcu ve sensör nedir bilginiz yok. Önerdiğiniz ürün mcu ve sensör olarak bu bütçedeki diğer mouselara nazaran kötü. Mcu, Switch ve sensör gibi donanımları bilmeden mouse önerisi yapmayın.
Hay ağzınla çok yaşa be ASUS adam. Sabahtan beridir bunu anlatmaya çalışıyorum. Duvara anlatıyormuş gibi hissettim kendimi.

Geri
Yukarı