1500 TL'ye kadar monitör önerisi

Bütçe
1500
Evet bende biliyorum kulaklık SSD monitör herkes var ama be bilim arkadaşım onu kullanıyor çok memmun o yüzden dedim ve ASUS de iyi yani ve James Donkey'den bence daha iyi ama James Donkey de iyi bayağı
İyi falan değil. Uyduruk malzeme kullanımı söz konusu.

Merhabalar, öncelikle ben genellikle FPS tarzı oyunlar oynayan biriyim. 120Hz, 144 Hz veya 165 Hz monitörlere bakıyorum. Tepki süreleri 1ms, 4ms veya 5ms gibi değerlere sahip olabilir. Arada sırada Single Player oyunlarda oynamaktayım (Witcher 3, Metro, Tomb Raider vs.). Ortalama standartlara sahip bir monitör olsa benim için yeterlidir. Önerilerinizi bekliyorum.

Benim bakmış olduğum birkaç monitör:
1) https://www.hepsiburada.com/aoc-g24...-hd-monitor-p-HBV00001162AG?magaza=Techburada
2) https://www.hepsiburada.com/acer-eg240y-pbipx-23-8-165hz-2ms-hdmi-display-freesync-full-hd-ips-led-monitor-um-qe0ee-p07-p-HBV000011FPHZ?magaza=BOZDAN Teknoloji&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&isFashion=true&gclid=Cj0KCQiA962BBhCzARIsAIpWEL1kDwMIeRtfuFiW6Ggax2ZikDxMQTYdlQ-iWlCNVkS1M0k_O1fur0saAoyoEALw_wcB
3) https://www.hepsiburada.com/lenovo-g24-10-23-6-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-fhd-gaming-led-monitor-65fdgac2tk-p-HBV00000TJJBE?magaza=GTI Bilişim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sponsorlar, reklamlar... Donanım arşivi kanalının sahibine gidip "JD alınır mı?" diye sorun yüz yüze. Yüzünüze "çöp" diye yapıştıracak. Böyle videolar hiçbir şeyi belirlemiyor. 144 Hz, 1 ms değiniyor ama her monitörde olabilecek bir şey bu. Uyduruk malzeme kullanımı söz konusu diyorum, ASUS'a bile JD öneriyorsunuz. Gerçekten garip.

Sponsorlar, reklamlar... Donanım arşivi kanalının sahibine gidip "JD alınır mı?" diye sorun yüz yüze. Yüzünüze "çöp" diye yapıştıracak. Böyle videolar hiçbir şeyi belirlemiyor. 144 Hz, 1 ms değiniyor ama her monitörde olabilecek bir şey bu. Uyduruk malzeme kullanımı söz konusu diyorum, ASUS'a bile JD öneriyorsunuz. Gerçekten garip.
Asus fanlığını bırakıp biraz doğruları konuşmak gerek. Ben arkadaşın bütçesine göre en iyi monitörü bulmaya çalıştım. Malzeme kalitesi çöp diyorsun ki değil ama öyle varsayarsak bile bu arkadaş monitörün üstünde tepinmeyecek. Malzeme kalitesi adam gibi kullanana gayet uygun.

10/10 monitör 1.457 TL indirimde.

Jd almayı düşünmüyorum. Ben kalitesine güvenmediğim markalardan uzak duruyorum. Düşünce olarak çok özellikli olup kalitesiz ürün alacağıma az özellikli kaliteli bir ürün almayı tercih ederim. Önerin için teşekkürler.

Asus fanlığını bırakıp biraz doğruları konuşmak gerek. Ben arkadaşın bütçesine göre en iyi monitörü bulmaya çalıştım. Malzeme kalitesi çöp diyorsun ki değil ama öyle varsayarsak bile bu arkadaş monitörün üstünde tepinmeyecek. Malzeme kalitesi adam gibi kullanana gayet uygun.
ASUS fanı mıyım ben sence? Aynı fiyata ASUS almak varken niye JD alayım?

"Malzeme kalitesi adam gibi kullanana gayet uygun." bu ne demek yahu? Yani tipik AKP seçmeninin yorumundan başka hiçbir şey değil bu. Dikkatli kullanırsan sorun olmaz diyip TurboX gibi saçma markaları da önerelim o zaman? Yapmayın arkadaşlar, yapmayın. Aynı fiyata ASUS varken JD alınmaz. Ha bak belki attığın monitörün fiyatı 1300-1200 TL olsaydı belki alınırdı. Yok yok 1200 TL'ye bile alınmazdı o.
Jd almayı düşünmüyorum. Ben kalitesine güvenmediğim markalardan uzak duruyorum. Düşünce olarak çok özellikli olup kalitesiz ürün alacağıma az özellikli kaliteli bir ürün almayı tercih ederim. Önerin için teşekkürler.
Aynı fiyata çok daha sağlam ve bilindik bir marka var zaten burada. Forumda "James Donkey alınır mı?" gibisinden aratın. Bir tane bile övgü bulamazsınız.

Gtg ve MPRT değerlerini nereden öğrenebilirim? Ayrıca güzel bir tercih olabileceğini düşünüyorum.
2. linkte attığınız monitörü (Acer EG240y) kullanıyorum, çok memnunum. Öneriyorum.

Evet bende güzel bir monitör olduğunu düşünüyorum. Acer Nitro VG240YSBmiipx ve Acer EG240y bipx modelleri arasındaki farklar nelerdir?
Önerin için teşekkür ederim.

Gtg ve MPRT değerlerini nereden öğrenebilirim? Ayrıca güzel bir tercih olabileceğini düşünüyorum.
Acer'ın kendi sitesine girip "VG240YS" diye aratırsanız özellikleri bulabilirsiniz fakat siteye girmiyor. Ben sizin yerinizde olsam ASUS alırdım. Taş gibi bir monitör kendisi. Ama Acer alacaksanız da Nitro olan monitörü önerebilirim. O da gayet güzel denilebilir.

Geri
Yukarı