1500 TL'ye kadar monitör önerisi

Bütçe
1500
Bu da berbat. İlk olarak 75 Hz olduğu için alınmaz. Eski bir model. Ek olarak MSI'ın Optix serisine yaklaşılmamalı. Ölü piksel sorunları çok oluyor. Ek olarak VA bir panel, IPS varken alınmaz. Yani öneri vermek için öneri vermeyin, teşekkürler.
ASUS ürünlerini genellikle severim ve güvenirim. Önerin için teşekkürler. Dikkate alacağım.
Bütçeyi 1600 TL yapma şansınız var mı? Ek olarak hoparlör şart mı?

Bu da berbat. İlk olarak 75 Hz olduğu için alınmaz. Eski bir model, ek olarak MSI'ın Optix serisine yaklaşılmamalı. Ölü piksel sorunları çok oluyor. Ek olarak VA bir panel, IPS varken alınmaz. Yani öneri vermek için öneri vermeyin, teşekkürler.

Bütçeyi 1600 TL yapma şansınız var mı? Ek olarak hoparlör şart mı?
MSI'ın Optix serisine laf atmak kaçıncı boyut acaba? VA Panel daha çok yüksek yenileme hızları ve düşük tepki süreleri gereken oyunlarda farkını gösteriyor. IPS ise renk skalası ve parlaklık olarak VA panele göre daha iyi.

MSI'ın Optix serisine laf atmak kaçıncı boyut acaba? VA Panel daha çok yüksek yenileme hızları ve düşük tepki süreleri gereken oyunlarda farkını gösteriyor. IPS ise renk skalası ve parlaklık olarak VA panele göre daha iyi.
Optix serisi alınmaz, çünkü sorunlu çıkabiliyor. Forumda da önerilmemeye çalışılır bu seri. Burada tek bir şeye hak veririm; VA panel, IPS'e göre daha oyuncular için yatkın. Ama bil bakalım ne olacak? Ghosting!

Ha yani ek olarak oyuncu monitörü diye atmaya çalıştığın monitör de 75 Hz, bunu unutma.

İnsanlar hatalarını kabullenmek yerine yalan yanlış şeyleri zorla doğru yaptırmaya çalışıyor. İnsanları anlamak zor. "Haklısın, uyduruk malzemeli bir monitör önerdim, hatalıyım." demek bu kadar zor olmamalı. Veya "Bu bütçede 75 Hz monitör önerdim, hatalıyım." demek bu kadar zor olmamalı.

Optix serisi alınmaz, çünkü sorunlu çıkabiliyor. Forumda da önerilmemeye çalışılır bu seri. Burada tek bir şeye hak veririm, VA panel, IPS'e göre daha oyuncular için yatkın. Ama bil bakalım ne olacak? Ghosting!

Ha yani ek olarak oyuncu monitörü diye atmaya çalıştığın monitör de 75 Hz, bunu unutma.

İnsanlar hatalarını kabullenmek yerine yalan yanlış şeyleri zorla doğru yaptırmaya çalışıyor. İnsanları anlamak zor. "Haklısın, uyduruk malzemeli bir monitör önerdim, hatalıyım." demek bu kadar zor olmamalı. Veya "Bu bütçede 75 Hz monitör önerdim, hatalıyım." demek bu kadar zor olmamalı.

Abi tamam boş verin çocuk ASUS alacağını söyledi kavga etmeye gerek yok

Yeni konular

Geri
Yukarı