1500 TL'ye kadar Monitör Tavsiyesi

Hasan Gürlek

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
ViewSonic VX2458 Bu monitörün durmadan değişime gitmesi ve artık sonunda iade etme kararı sonrası kardeşime yeni bir monitör almamız gerek. Aklımda birkaç model var. Ancak yine de sizden öneri almak istedim. Minimum 144 Hz olması gerekiyor. Oyun için alınacak.

Online oyunlar için (CS:GO, PUBG) TN ve VA arasında çok kalıyorum. IPS paneller pahalı oluyor zaten.

BENQ XL2411 öneririm bir bakın isterseniz 2 senedir kullanıyorum gayet memnumum 144H bir monitör oyun için ideal ve zamanında esport monitörü olarak kullanılmıştı sanırım

AOC C24G1 alabilirsiniz gayet iyi bir monitör.
Online oyunlar için (CS:GO, PUBG) TN ve VA arasında çok kalıyorum. IPS paneller pahalı oluyor zaten.
Eğer sadece oyun için kullanacaksanız TN Panel alabilirsiniz ama eğer TN alacaksanız Viewsonic XG2401 kendim bizzat arkadaşımda kullandım ama VA Panel istiyorsanız Viewsonic XG2401 alın. Göndereceğim ekte görüntü kalitesine bakabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• IMG_20190926_083828.jpg
    IMG_20190926_083828.jpg
    88,5 KB · Görüntüleme: 41
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı