1500 TL'ye Kadar Telefon Tavsiyesi

Zenfone 3 güzel telefon, kamera olarakta J7 serisinden daha iyidir.
anladım @BERWAR. İncelemesine bakacağım Technopat incelemesini yapmıştı sanırım. Sürpriz yapacağımız için annemle gittiğimiz zaman o karar verir. J7 mi zenfone mu ? diye. Yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

@BERWAR hocam pazar günü gidip alacağız. Vatan'da Nokia 6 gözüme çarptı özellikleri nasıldır? istediğim özellikleri karşılar mı?

Nokia 6 modelinde SD 430 var bu fiyattaki bir telefonun en az SD 625 ile gelmesi gerekiyordu bana göre. SD 435 eski bir yonga seti. GPU olarak ise Adreno 505 kullanıyor, SD 625 ve türevlerinde kullanılan Adreno 506 modeliyle arasında az bir performans farkı var. Nokia 6 alıp almaman sana kalmış. Kamerasını da deneyimle bu modelin.

anladım @BERWAR. İncelemesine bakacağım Technopat incelemesini yapmıştı sanırım. Sürpriz yapacağımız için annemle gittiğimiz zaman o karar verir. J7 mi zenfone mu ? diye. Yardımlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.

@BERWAR hocam pazar günü gidip alacağız. Vatan'da Nokia 6 gözüme çarptı özellikleri nasıldır? istediğim özellikleri karşılar mı?
Xiaomi telefonlara da bakın derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı