1500 TL'ye kulak içi kulaklık önerisi

SunnyDust

Picopat
Daha fazla  
Selam herkese. Kablosuz kulak içi kulaklık almak istiyorum fakat bana göre en iyisi hangisi bilmiyorum. Kullanım amacı genellikle telefondan (Dolby Atmos) ve bilgisayardan (Arch linux) şarkı (Spotify) dinleyeceğim. Kendimce biraz araştırdım fakat codec terimi önemliymiş sanırım ve bu konuda sizler kadar bilgili değilim. Ses kalitesi iyi olan bilindik kaliteli markalardan maksimum bütçeme göre silikonlu kulaklık önerir misiniz?

Bütçem 1500TL.

Son düzenleme:
Selam herkese. Kablosuz kulak içi kulaklık almak istiyorum fakat bana göre en iyisi hangisi bilmiyorum. Kullanım amacı genellikle telefondan Dolby Atmos ve bilgisayardan Arch Linux şarkı Spotify dinleyeceğim. Kendimce biraz araştırdım fakat codec terimi önemliymiş sanırım ve bu konuda sizler kadar bilgili değilim. Ses kalitesi iyi olan bilindik kaliteli markalardan maksimum bütçeme göre silikonlu kulaklık önerir misiniz?

Bütçem 1500TL.

Ben Soundcore P3 kullanıyorum gayet memnunum ikisini birden takınca dünyayla bağlantın kopuyor.

Selam herkese. Kablosuz kulak içi kulaklık almak istiyorum fakat bana göre en iyisi hangisi bilmiyorum. Kullanım amacı genellikle telefondan (Dolby Atmos) ve bilgisayardan (Arch linux) şarkı (Spotify) dinleyeceğim. Kendimce biraz araştırdım fakat codec terimi önemliymiş sanırım ve bu konuda sizler kadar bilgili değilim. Ses kalitesi iyi olan bilindik kaliteli markalardan maksimum bütçeme göre silikonlu kulaklık önerir misiniz?

Bütçem 1500TL.
Kendim Buds 2 kullanıyorum, memnunum, Buds 2 önerebilirim. Kardeşim de Buds FE kullanıyor, o da memnun, sadece kulaklığın kulağa oturması için bir çıkıntı var o rahatsız ediyor uzun süre takınca diyor ama ben takınca hissetmedim, Buds 2 de çok iyi kulağa oturuyor, bu ikisine bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı