1500 TL'ye kulaklık önerisi

Ses kartı çok kötüyse anakartın besleyebilirse düz Alpha modeli öneririm son tahlilde. Anakartın ses kartına güvenemiyorsan USB'li Blackshark V2 derim.

HyperX Cloud Alpha veya SteelSeries Arctis Prime alıp anakartının ses kartına güvenmelisin. C15b diye anakart olmaz sanırım.

Dostum laptop kullanıyorum Casper Nirvana 15.6 anakartım C15b sistem özelliklerini de yazayim mi iade etmek falan uğraşmakta pek istemiyorum.

HyperX Cloud Alpha veya SteelSeries Arctis Prime alıp anakartının ses kartına güvenmelisin. C15b diye anakart olmaz sanırım.

Cloud 2 alacağım sanırım ya anakartıma güvenmiyorum zaten Full oyun oynuyorum arkadaşlarda Discord'dan konuşuyorum.

Son düzenleme:
Alpha S'in ses kartı kalitesiz, ses seviyesi düşük ve boğuklaştırıyor. Düz Alpha'yı Alpha S'e tercih ederim. Bu arada 80 Ohm'a kadar olan kulaklıkları da ALC1200 ve üstü rahatlıkla doyuracaktır. Sizin yaşadığınız ses seviyesi düşüklüğünün sebebi başka bir şey olabilir. Çünkü yanlış hatırlamıyorsam sizde S1200A Codec olan bir anakart vardı. Bu codec için Alpha çocuk oyuncağı.

Takstar Pro 81, 82 ile MH 751, MH 752 öyle.

Cloud II, Takstar Pro 80.
knk bende bu var PRIME B450M-A/CSM|Anakart|ASUS Türkiye bunun ses kartı nasıl pek bilgim yokta yeterli mi sence

Geri
Yukarı