1500 TL'ye mikrofonu iyi olan kulaklık önerisi

lingyaosunrised

Decapat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Meslek
Fotoğrafçı
Merhaba herkese, bütçem 1500 TL ve mikrofonu iyi olan Bluetooth kulaklık arıyorum. Kulak içi olması önemli günde 8 saat kadar çalışıyorum. Verdiğim paraya değsin istiyorum, internetten çalışmak için ve oyun oynamak için kullanacağım. Neler önerirsiniz?

Merhaba herkese, bütçem 1500 TL ve mikrofonu iyi olan Bluetooth kulaklık arıyorum. Kulak içi olması önemli günde 8 saat kadar çalışıyorum. Verdiğim paraya değsin istiyorum, internetten çalışmak için ve oyun oynamak için kullanacağım. Neler önerirsiniz?

Rampage Miracle-X5​

Hocam Jabra marka serisinden TWS kulaklıklara bakabilirsiniz. Çevremde kullananlar var ve memnunlar. Keza bende deneyimledim ve beğenmiştim, Jabra Elite 75t modeli fiyat performans açısından iyiydi.

Rampage Miracle-X5​

Kulakiçi yazmıştım ama sağolun.

Hocam Jabra marka serisinden TWS kulaklıklara bakabilirsiniz. Çevremde kullananlar var ve memnunlar. Keza bende deneyimledim ve beğenmiştim, Jabra Elite 75t modeli fiyat performans açısından iyiydi.
Teşekkürler jabra elite 3 modelinin de mikrofonunun çok iyi olduğunu duymuştum. Jabra elite 3 ve 75 t arasından hangisi daha el üstünde tutulabilir?

• Aktif gürültü önleyicisine sahiptir (gürültü kontrolü)
  • Toz ve su geçirmez.
  • Kulak içi ve üstü algılama özelliği.
  • Şarj kılıfının uzun pil ömrü.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı