1500 TL'ye oyun ve gündelik kullanım için klavye önerisi

Bütçe
Max 1500

Rasih Küçük

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Osmaniye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese merhaba, 7 yıldır Redragon kamura K552 mavi kullanıyordum ama artık çift tıklama, tuşa basınca kabul etmeme gibi sorunlar yaşıyorum ve bu yüzden yeni bir klavye arayışına girdim. 3 gündür sosyal içerisinde araştırma yapıyorum ama kafam karıştı biraz o yüzden tekrardan sormak istedim bir konu açarak. Birkaç tane marka gözüme çarptı hangisi daha mantıklı olur bilmiyorum. Maksimum 1500 TL verebilirim ama ne kadar düşük bir fiyat çıkarsa benim için daha iyi olur.
İlk klavye bu site içerisinde %10 indirim var.

Bunun dışında Redragon sitesinde %15 indirim var bu iki ürün dışında daha uygun ve mantıklı olan varsa paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevaplarınız için teşekkürler ama %60 istemiyorum %65 üstü olması benim için daha iyi oluyor kullanım açısından

Akko olanı alınır o bütçede. Diğeri de iyi. Onun haricinde RK61 bakın.
Gönderdiğiniz iki klavye de gayet iyi klavyeler bence. Onun dışında RK61 de iyidir tavsiye ederim.
Cevaplarınız için teşekkürler ama %60 istemiyorum %65 üstü olması benim için daha iyi oluyor kullanım açısından

Epomaker TH66 için bütçe artar mı?

Sanmıyorum ne kadar 1500 altı olursa o kadar iyi benim için.
Tam boy olarak MKW100 olabilir.

Tam boy olarak MKW100 olabilir.

Redragon için önerebileceğiniz model var mı bir de tam boy istemiyorum masam dar biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı