1500 TL'ye oyun için mekanik klavye önerisi

Bütçe
1500

KatsuSama

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 3 2200g,Nvidia Geforce GTX 1660ti,8gb ram
FPS oyunlarını oynamayı seven biri olarak mekanik bir klavye arıyorum, birçok seçenek arasında kaldım. Çok güzel bir model buldum fakat TR'de ürünün RGB versiyonunu bulamadım. Sizin önerebileceğiniz mekanik klavyeler var mı?
Bütçem 1500'ü zorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özelleştirme ve kablosuz aramıyorsanız DK61E daha mantıklı, Gateron Optical'ler G Pro'lardan daha başarılı. Triple mode olması ve özelleştirilebilir olması sizin için önemliyse K68 alın, Yellow switch olsun. DK61E alırsanız Red alın.

Ben daha öncelerde kendi kullandığım bir klavye önereceğim ama fiyatı bütçenizi biraz aşabilir. Razer Blackwidow V3 önerimdir fiyatları 1500 ile 1700 TL aralarında değişiyor.

Ancak istediğiniz markayı veya kablolu mu kablosuz mu söylerseniz daha net bir cevap verebilirim.

Ben daha öncelerde kendi kullandığım bir klavye önereceğim ama fiyatı bütçenizi biraz aşabilir. Razer Blackwidow V3 önerimdir fiyatları 1500 ile 1700 TL aralarında değişiyor.

Ancak istediğiniz markayı veya kablolu mu kablosuz mu söylerseniz daha net bir cevap verebilirim.

Hocam şu aralar %60 %65 boyutlarda klavyeleri bayağı hoş buluyorum önerdiğiniz klavye bayağı hoş fakat normal boyutlardan da büyük gibi gözüktü gözüme masada çok yer kaplar mı ve deneyimi nasıldır anlatabilir misiniz?

Hocam şu aralar %60 %65 boyutlarda klavyeleri bayağı hoş buluyorum önerdiğiniz klavye bayağı hoş fakat normal boyutlardan da büyük gibi gözüktü gözüme masada çok yer kaplar mı ve deneyimi nasıldır anlatabilir misiniz?

Hocam bende zaten onun tenkeyless ve bilek desteksizi vardı hala taksam çalışır durumda en ufak bir sıkıntısı yok. Boyutları tam tersine normal klavyelerden biraz daha küçük ama çok az bir farkı var. Neden değiştirdiğimi soracak olursanız ben büyük klavye seven biriyim ve şu an Apex Pro kullanıyorum. Size nereden aldığımın linkini atayım: ( Daha ucuz yerler vardır.)

Deneyim konusunda sesi videolarda söylendiği gibi aynı daktiloyu andırıyor (bir mekanik klavye ne kadar andırıyorsa.) Blue swich kadar sesli değil ve red kadar sessiz değil ortalama bir sesi var ve tok bir hissiyatı var uzun süre kullandım. Uygulamasından farklı efektler çalıştırabiliyorsunuz ya da tek renk kullanabiliyorsunuz bu şekilde özellikleride var. Kaliteli bir plastikten yapılmış ve gerçek RGB renk geçişleri güzel bu arada hayır masada az yer kaplıyor.

Son düzenleme:
Hocam bende zaten onun tenkeyless ve bilek desteksizi vardı hala taksam çalışır durumda en ufak bir sıkıntısı yok. Boyutları tam tersine normal klavyelerden biraz daha küçük ama çok az bir farkı var. Neden değiştirdiğimi soracak olursanız ben büyük klavye seven biriyim ve şu an Apex Pro kullanıyorum. Size nereden aldığımın linkini atayım: ( daha ucuz yerler vardır.)

Hocam çok arada kaldım şu an Black Widow v3'ün normal versiyonunu izledim o da çok güzel gözüküyor canavar gibi bir şey sanırım minimal küçük bir şey yerine bu canavarı alacağım ileride bir gün minimali de denerim teşekkür ederim cevaplarınız için.

Hocam çok arada kaldım şu an Black Widow v3'ün normal versiyonunu izledim o da çok güzel gözüküyor canavar gibi bir şey sanırım minimal küçük bir şey yerine bu canavarı alacağım ileride bir gün minimali de denerim teşekkür ederim cevaplarınız için.

Ben teşekkür ederim dediğim gibi pişman olmazsınız güzel bir klavye. Şimdiden hayırlı olsun.

Geri
Yukarı