1500 TL'ye PC mi PS4 mü almalıyım?

Ceyhun1310

Hectopat
Daha fazla  
1500 TL'ye PC mi PS4 mü almalıyım arkadaşlar? 1500 TL'ye bir sistem tavsiye eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz daha bütçeyi arttırıp bu PC'yi al derim. Bütçeyi aşıyorsa işlemciyi G3258 alabilirsin.

f.png

Bence PS4 al. GTX 980 koyacak bütçen bile olsa o Dualshock 4'ü tuttuktan sonra bir daha klavyeye dokunmak istemiyorsun emin ol :D Ben Pal PS4+3 oyun 1600 TL ye almıştım. Siz 2 oyun alırsınız. Ayrıca PC'ye takınca aynı hava olmuyor emin ol. PS4'te oyunu takıyorsun açıyor. Ayrıca hayvan gibi bir televizyonda yayıla yayıla oynamak cabası.

Son düzenleyen: Moderatör:
1500 TL'ye iyi bir sistem alabilirsin f/p ürünü olarak ancak o bütçeye PS4 alsan bile alacağın oyunlar kısıtlı olur. PS4'deki oyun fiyatları nedeniyle. Ayrıca Dualshock 4 PC'ye takılabiliyor veya Xbox One kontrolleri.

MMO Tarzı oyun seviyorsan benim gibi PC Alacaksın tabi ki. Onun dışında 2 Platformda da bulunan oyunlar için konsolu tek geçerim çok rahat.

2300 tl falan bütçen olsaydı PS4'ten iyi bir PC toplanabilirdi. Ancak 1500 tl'lik bir PC ile PS4'ü karşılaştırdığında PS4 fark atar. Oyunlara gelince eğer korsan kullanıcı değilsen bir sıkıntı olmayacaktır. Gidersin Kadıköy'e orada oyunlar ucuz. Ben PC'den zor koptum ama PS4'ün rahatlığı ayrı bir şey. Üstelik PC'ye bağlasan da kolu aynı performans alınmıyor. Adam yine çok hızlı şekilde ( klavye gibi ) sağa sola dönüyor. Oyunları takas edersen daha çok kar edersin.

Birde sürekli sıkıntı yaşamazsın PS4'te. Aç bak forumun Aksiyon/FPS bölümünü yok GTA 5 de bilmem ne hatası yok Dying Light F sorunu yok Cod çalışmayı durdurdu veya CS:GO FPS düşüşü. Oyunu takacak keyfine bakacaksın. Ne driver ne Windows 8.1 kurman gerekmeyecek.

Birde sürekli sıkıntı yaşamazsın PS4'te. Aç bak forumun Aksiyon/FPS bölümünü yok GTA 5 de bilmem ne hatası yok Dying Light F sorunu yok Cod çalışmayı durdurdu veya CS:GO FPS düşüşü. Oyunu takacak keyfine bakacaksın. Ne driver ne Windows 8.1 kurman gerekmeyecek.
Aynen öyle. Kafan rahat. 500 GB diye rahatsız olma harddisk'i değişebiliyor.

Bu tamamen senin zevkine bağlı Ps4 oynadıysan ve sevdiysen Ps4 al derim yada bütçeyi azıcık artırırsan Pc al derim.
O Pc'de bütçe ile günümüz oyunlarını oynarsın fakat seni 2 yıl dayandırır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı