1500 TL'ye Razer Huntsman V2 TKL (red Switch) alınır mı?

Kargo gerçekten uzun sürüyor ama sonuca değiyor bedavaya alınmış gibi.

Benim klavyede ufak bir sorun var, bazen RGB'sinde ani şekilde gidip gidip gelmeler yaşanıyor sebebini anlamış değilim, iade edip yeniden indirime girmesini bekleyeceğim gibi duruyor.
RGB kullanıyorsanız önemli.
Ben mesela imkanı yok açmıyorum hoşlanmıyorum.
Bu arada kolaygelsin teslim almış benim klavyeyi yarın teslim görünüyor bakalm.

Aynen çoğu zaman yurt içine kolay gelsin hizmetiyle iletiyor yurt dışından ürünler. RGB kullanıyorum ama sadece RGB üzerinden düşünmedim belki arızalıdır malum yurt dışı ürünü olduğu için 1 ay sonra bir destek sağlanmıyor o yüzden riske atmak istemedim iade edip yeniden indirimdeyken sipariş vermeyi düşünüyorum. Galiba bir de purple vereceğim basış hissiyatı daha hoşuma gidiyor biraz sesli de olsa. :)

Redde güzel tabii ki, benim de hoşuma gitti evimde bozuk Hunstman vardı 3-4 kere sıvı teması olmuştu onun purplesi vardı şimdi denemek amaçlı kullandım az bayağı bir ses çıkıyormuş kullanıyorken farkına varmıyordum malum kulaklık takılı oluyor. :) Redden sonra sesli geldi kararsız kaldım biraz. Sizin ki geldi mi?

Redde güzel tabii ki, benim de hoşuma gitti evimde bozuk Hunstman vardı 3-4 kere sıvı teması olmuştu onun purplesi vardı şimdi denemek amaçlı kullandım az bayağı bir ses çıkıyormuş kullanıyorken farkına varmıyordum malum kulaklık takılı oluyor. :) Redden sonra sesli geldi kararsız kaldım biraz. Sizin ki geldi mi?
Şuan takıp ilk denememi bunu yazıyorum desem inanır mısınız :D
Tuşun basım hissiyatı gerçekten muazzam ses olayı tam istediğim gibi sessiz.
RGB sorun yok net bi şekilde yanıyor. Kapatıp açmasını nasıl yapıyorduk RGB nin uygulamayı kullanmadan klavyeden manuel olarak :) ?

FN + F11 diye biliyorum yanı ışık düşürmeyi sonuna kadar bastığınızda kapanıyor. Güle güle kullanın benim de başta sorun yoktu RGB de oyundayken birdenbire seri şekilde kapanıp açılınca korkup bugün iade ettim. Şimdi 3000 TL fiyatı :/ inşallah indirime kısa sürede girer.

FN + F11 diye biliyorum yanı ışık düşürmeyi sonuna kadar bastığınızda kapanıyor. Güle güle kullanın benim de başta sorun yoktu RGB de oyundayken birdenbire seri şekilde kapanıp açılınca korkup bugün iade ettim. Şimdi 3000 TL fiyatı :/ inşallah indirime kısa sürede girer.
Umarım iner. Ben aşırı memnunum ilk kez TKL bi klavye kullanıyorum şuan kendi kendime hep böyle kullanmalıymışım diğeri çok büyük ve gereksizmiş diyorum.
Ayrıca tuş basım aralığı olsun kalitesi olsun yani laf edilebilecek hiç bişey yok.
Premium bi ürün kullandığını fazlasıyla hissettiriyor.

Umarım iner. Ben aşırı memnunum ilk kez TKL bir klavye kullanıyorum şu an kendi kendime hep böyle kullanmalıymışım diğeri çok büyük ve gereksizmiş diyorum.
Ayrıca tuş basım aralığı olsun kalitesi olsun yani laf edilebilecek hiçbir şey yok.
Premium bir ürün kullandığını fazlasıyla hissettiriyor.

Kesinlikle TKL kullanınca bende aynısını dedim ve gerçekten aldığımız fiyat bedava.

Klavyeler geldi mi dostlar durumlar neler:)
Benimki de 3 gün önce geldi hocam. Bu kadar ucuz ve yurt dışı ürünü olunca alırken biraz tereddütte kalmıştım ama her şeyi sorunsuz. Kalitesi, basım hissiyatı beklentimin çok üstünde. Resmen bedavaya almış olduk.

Geri
Yukarı