1500 TL'ye Sistem Tavsiyesi

1

Peki ekran kartında 1gb ile 2gb arasındaki fark ne? Fiyat neredeyse iki katı kadar arttı

Tam olarak ne işe yarıyor bilmesemde. @Recep Baltaş abinin sadece 1920x 1080p üstüne çıkıldığında ekran kartında gb önemli dediğini okumuştum. Ve o fiyat farkının sebebi gb değil. 6870 R9 270x e göre daha eski mimariye sahip hemde daha az performansı var. Fiyat farkı Gb değil çekirdek-bellek hızı ve mimari.

Tam olarak ne işe yarıyor bilmesemde. @Recep Baltaş abinin sadece 1920x 1080p üstüne çıkıldığında ekran kartında gb önemli dediğini okumuştum. Ve o fiyat farkının sebebi gb değil. 6870 R9 270x e göre daha eski mimariye sahip hemde daha az performansı var. Fiyat farkı Gb değil çekirdek-bellek hızı ve mimari.
Yani oyunlarda güzel bir görüntü elde edebilirim r9 270x ile ?

Ekran kartı düşmezse fiyat artacağı için söyledim.

Emirhan Keleş , illa benim dediğim iyi ,her zaman benim dediğimi yapın diyen tiplerdensin. Adamlar tercihlerini sunmuş. Kötü yorum yapma hakkın var ama adamları yerin dibine gömüyorsun. Burada herkes fikrini sunar ve değerlendirilir. Kimse rencide edilmez.

İnternette biraz araştırma yaptım ve yorum okudum bayağı. Genellikle insanlar fx6300 diyorlar. Oyun performansı daha iyi ve overclock yapabilirsin diyorlar. overclock ile 3.9 ghz yaparsam inteli geçer diye düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı