1500 TL'ye Sistem Tavsiyesi

1600 TL'ye güzel bir sistem.

Dosya Ekleri

• Ekran1600 Alıntısı.PNG
    Ekran1600 Alıntısı.PNG
    53,8 KB · Görüntüleme: 400
144 Hz bir monitör toplayacağın böyle bir sistem için bence gereksiz ondan kısıp kesinlikle sisteme biraz daha para katmalısın.
Dediğim gibi sadece CS:GO ve LOL oynanacak o yüzden pek fazla kasaya yatırım yapmak istemiyorum.Monitörde önemli olduğu için o yüzden böyle düşünmüştüm.

Gerek yok, sana tavsiyem 60Hz 1080P monitör alsan fazlasıyla yeter.
Peki lol değilde daha çok cs go da çok işe yarıyor diye okumuştum. O zaman dediğiniz gibi yaparım. Monitörü zaten ekstra alacaktım almam artık.

Sistemin son hali budur. Bir diyeceğiniz var mı arkadaşlar ona göre ilk iş günü alacağım. Birde monitör tavsiyelerinizi alabilirim.
Adsız.png

Monitör'ü cıkardığımız zaman kasa bütçesi nekadar arttı, ona göre yeniden bi düzenleme yapalım.
Monitör için ekstra borca girecektim. Yalnız normal 1080p 60 hz monitör alınacağı için şuan tam para tutabilir. Monitör tavsiyelerinizi de bekliyorum.

Ek olarak dediğim gibi ben kasma vb bir şey olur diye sisteme i5 ekledim ama olmaz derseniz i3 döndürebiliriz. Ne kadar uygun fiyat olursa benim için o kadar iyi olur.

Bende CS:GO ve Lol oynuyorum, ekran kartım çok dandik, sapphire hd5570 1gb 128 bit oyunlarda 60 dereceyi buluyor. ona rağmen CS:GO en düşük 35 en yüksek 80 fps alıyorum, Lol'de ise fps yi sabitledim gölgeler kapalı full ayarda 45 60 arası alıyorum. İstersen benim kullandığım sistemi önerebilirim, üstünede ekran kartı ekleriz mis gibi olur.

Bende CS:GO ve Lol oynuyorum, ekran kartım çok dandik, sapphire hd5570 1gb 128 bit oyunlarda 60 dereceyi buluyor. ona rağmen CS:GO en düşük 35 en yüksek 80 fps alıyorum, Lol'de ise fps yi sabitledim gölgeler kapalı full ayarda 45 60 arası alıyorum. İstersen benim kullandığım sistemi önerebilirim, üstünede ekran kartı ekleriz mis gibi olur.

Sistemdeki ekran kartı iyi gibi gözüküyor. Beni sadece düşündüren kısmı kasa ve işlemci oldu. i3 iki çekirdekli sıkıntı çıkartır diye korktum. Bir yandan ise i5 4 çekirdekli alıp eğer sistem kullanmaz ise boşuna almış olacağım. 1TB HDD alacağım. Sadece lol ve cs go kurulacağı için acaba 120 GB SSD mi alsam mı diye düşündüm. Yani ucuz bir sistem toplayacağım diye bilgisayarında yavaş olmasını istemiyorum. Bir başka konu ise monitör bir arkadaş ilk sayfada tavsiye etti ama sizin tavsiyeleriniz nelerdir ? Benim bilgim bu konularda pek fazla olmadığı için yanlış bir şeyde yapmak istemiyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı