1500 TL'ye SSD veya HDD önerisi

Mavi veya yeşil çok fark eder mi?
Yeşil olan C serisi, mavi olan E serisi. Yani farklı ürünler. Yeşil olan dandik. QLC NAND yongalar var, TLC'ye göre daha dayanıksız. MAS1102B kontrolcü kullanılmış bir de. E100 için bir inceleme bulamadım maalesef ama C100'den daha iyi. En azından TLC NAND kullanıldığını bulabildim.

GB/fiyat olarak bakarsak iyi ama kalite olarak ciddi olarak kötü C100. Ben olsam almam ama karar yine sizin tabii. 1.900 TL gibi bir para verecekseniz de gidip Hikvision almayın bence.

Yeşil olan C serisi, mavi olan e serisi. Yani farklı ürünler. Yeşil olan dandik. QLC NAND yongalar var, TLC'ye göre daha dayanıksız. Mas1102b kontrolcü kullanılmış bir de. E100 için bir inceleme bulamadım maalesef ama C100'den daha iyi. En azından TLC NAND kullanıldığını bulabildim.

GB/fiyat olarak bakarsak iyi ama kalite olarak ciddi olarak kötü C100. ben olsam almam ama karar yine sizin tabii. 1.900 TL gibi bir para verecekseniz de gidip Hikvision almayın bence.

Peki bu paraya ne alabiliriz? M.2 SSD alırsam bu sefer kutu masrafı çıkacak beni bayağı uğraştırır.

Geri
Yukarı