1500 TL'ye telefon tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar telefon tavsiyesi istiyorum. Aklımda Zenfone 2 ve Xperia Z2 var. Bunlar aklımda olanlar. Sizlerin de önerilerini bekliyorum. Sizce hangi telefonu almalıyım? Zenfone 2 32 gb var gönlümde ama başka telefonlara da açıgım. Yarın dogum günüm ondan dolayı ailem bir telefon seçmemi söyledi. Önerilerinizi beklemekteyim.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Düşündüğün telefonlar güzel telefonlar. Ek olarak Note 3 düşünmeni öneririm.

Xperia Z2 öneririm. Yazılım güncellemesi, dayanıklılık, kesinlikle kamerası ve en önemlisi kasası için. Zenfone 2'nin çerçeveleri kalın, telefon kalın ve plastik. Z2'yi eline alırsan kararı verirsin zaten.

Ama ön kamerası kötü. Onu söyleyeyim.
Z2 alırsanız önerilerim;
Çift taraflı jelatin(Arkası çizilebiliyor)
Manyetik şarj ''kablosu''(bende olmadı ama şarj kapağı yalama falan olur diye)
Lütfen telefonu suya sokmayın. Dayanıklı falan ama tuvalete düşer su dökülür vs için. Suya sokulup bozulan Z2/3 çok duydum. gereksiz bence. Su altında fotoğraf çekmek isterseniz de su geçirmez kılıflar var torba şeklinde. Suya sokarken içine koyarsınız, kafanız rahat olur. ;)

Xperia Z2 öneririm. Yazılım güncellemesi, dayanıklılık, kesinlikle kamerası ve en önemlisi kasası için. Zenfone 2'nin çerçeveleri kalın, telefon kalın ve plastik. Z2'yi eline alırsan kararı verirsin zaten.

Ama ön kamerası kötü. Onu söyleyeyim.
Z2 alırsanız önerilerim;
Çift taraflı jelatin(Arkası çizilebiliyor)
Manyetik şarj ''kablosu''(bende olmadı ama şarj kapağı yalama falan olur diye)
Lütfen telefonu suya sokmayın. Dayanıklı falan ama tuvalete düşer su dökülür vs için. Suya sokulup bozulan Z2/3 çok duydum. gereksiz bence. Su altında fotoğraf çekmek isterseniz de su geçirmez kılıflar var torba şeklinde. Suya sokarken içine koyarsınız, kafanız rahat olur. ;)
Hocam z2 alırsam aslında birazda su altında selfie çekicegim ön kamerası kötü ise Zenfone 2 32 gb alayım kamerası,şarj'ı falan gayet iyi.

Ön kaneranın kötü olması fikrinizi değiştirebilecek kadar önemliyse Xperia C4 alın.
Açıkçası ön kamerası çok çok önemli degil yani aldıgım zaman şarj'ı uzun gitsin dayanıklı olsun aldıgım zaman pişman olmayayım Zenfone 2 alırsam pişman olurmuyum? çünkü z2 alınca birsürü masraf çıkıcak jeletini falan..

Şarj açısından Z2 çok iyi, ZF2 yi bilmem. Bir günü çıkaramaman bayaa zor. Ben 2 günde bir şarj ediyorum.
Dayanıklılık açısından Herkes hemfikirdir ki Z2 daha iyidir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı