1500 TL'ye Wireless mouse önerisi yapar mısınız?

Bütçe
1500

soniq

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500/ASUS PRIME A520M-K/GSKILL 16GB (2x8Gb) Ripjaws V DDR4 3600Mhz CL18 1.35v Dual/GIGABYTE GeForce RTX 3070 EAGLE 8GB GDDR6 256Bit/ Crucial 1TB P3 Serisi NVMe M.2 SSD
İndirimde 1500 TL'ye kadar güzel Wireless mouse var mıdır?

İndirimde 1500 TL'ye kadar güzel Wireless mouse var mıdır?

Darmoshark M3 bütçe çıkarsa m3s.

Fosil mouse. Mcu'su bir tık iyi diye o para verilmez sensörü berbat.

Hocam indirimsizler ama butçeyi 200 daha artırırsanız bu var Superlight'dan daha iyi bir mousedur bana sorarsanız Darmoshark M3S Wireless Mouse

Olmaz derseniz ise tam 1500 Darmoshark M3 Wireless Mouse bu var öncekinin bir alt modeli.

Darmoshark M3 bütçe çıkarsa m3s.

Fosil mouse. Mcu'su bir tık iyi diye o para verilmez sensörü berbat.

Hocam benim mousepadde kötü 400 TL'ye çözebilir miyim mouse pad işini.

Hocam benim mousepadde kötü 400 TL'ye çözebilir miyim mouse pad işini.

Mouse pad olarak hassasiyetinize bağlı olarak Control hybrid veya Speed seçmeniz gerek.
Ben bu bütçenin bir tık üzerine çıkıp klasse longteng huoyun alınması taraftarıyım. Eğer ki bütçe çıkmazsa Glorious ıce veya klasse Pro alınabilir.

Wraith Blade X Semi-hard Mousepad yine biraz yukseltirseniz bu çok iyidir ama bir tık kontrol işidir hız isterseni Wraith Blade Y Hard Mousepad Wraith'de birçok mouse pad var hepsi birbirinden guzel bakmanı öneririm.

O fiyat bandına çıkılıyorsa zaten alınması gerekenler Wraith Blade veya Lamzu'nun mousepadleri olur.

Hocam o bütçeye çıkamam ama mouse içinde neden bu siteden önerdiniz bu siteyi daha önce hiç görmemiştim merakımdan soruyorum.

Hocam o bütçeye çıkamam ama mouse içinde neden bu siteden önerdiniz bu siteyi daha önce hiç görmemiştim merakımdan soruyorum.

Hocam güvenilirdir, sattığı ürünler ciddi anlamda profesyonel ürünlerdir, çeşitlilik vardır bana soracak olursanız mouse klavye alacaksan buradan alacaksın hiçbir şekilde üzeceğini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı