15000 Sistem Toplama

yasayan27

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar PS4 vardı sattım bayağı uzun gidecek ileriye dönük bir PC toplamak istiyorum.
Amacım sadece oyun oynamak, arada netten film izlemek.
Monitör hariç 4K TV'im var ona bağlayacağım.

Rcps3 emülatör ile PS3 oyunları da oynamak istiyorum.

Antepte 7300 TL'ye sıfır diyor. Aorus 2080 Ti ekran kartı buldum.
i9 9900K işlemci 3000'e verecek.
Uzun süredir sistem vs toplamadigim için durumlari da bilmiyorum, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Dediğiniz parçaların yanına şu parçaları öneririm:
Z390 Anakart
ML240R İşlemci Soğutucu
MB520 Kasa
850W Güç Kaynağı
512gb SSD
2TB Harddisk
8gb Ram 4 tane
Toplam 16.000 lira yaptı fark etmeden geçmişim barajı :) Ama alabilecekseniz iyi olur, fazla gelir derseniz RAM'den 4 değil 2 tane alın.
Evet harbiden güzel bir sistem 1000 tl daha ekleyip bunu almak iyi olur.
Edit:Güç kaynağı düşük olmamış mı?
Ekran kartı:amd tercih etmem !
SSD olarak 1 TB almak daha iyi.

1000 lira daha eklenir bir şekilde ama kafamda deli sorular çok

Kimi inceleme videolarda yorumlarda şuan yüksek seviye sistem toplanmaz ddr5 çıkacak vs

Kimi ryzen 7 3800x daha iyi kimi 9900k çok ısınıyor ne yapacağımı şaşırdım

Benim istediğim gününüz oyunlarını oynamak
En çok rcps3 emülatör den ps3 oyunları için verim almak

1000 lira daha eklenir bir şekilde ama kafamda deli sorular çok

Kimi inceleme videolarda yorumlarda şuan yüksek seviye sistem toplanmaz ddr5 çıkacak vs

Kimi ryzen 7 3800x daha iyi kimi 9900k çok ısınıyor ne yapacağımı şaşırdım

Benim istediğim gününüz oyunlarını oynamak
En çok rcps3 emülatör den ps3 oyunları için verim almak
Bu sistemle oynayamayacağınız oyun yok ama ddr5 konusunda ben de kararsızım. Çıkacağı söylentilerini duydum beklemek mantıklı olacaktır. Dişinizi sıkın biraz yoksa çıkınca çok üzülürsünüz.

Arkadaşlar aorus 2080ti ve i9 9900k işlemci 10bin liraya anlaştık. Öğrenmek istediğim 4k tv var tvye bağlayacam cihazı yanlız bu eski sevdiğim oyunlar var prince of persia vs half life 2 sorunsuz oynayabilirmiyim darboğaz vs diyorlar kafa karıştırıcı iş aydınlata bilir misiniz bu konu hakkında

Arkadaşlar aorus 2080ti ve i9 9900k işlemci 10bin liraya anlaştık. Öğrenmek istediğim 4k tv var tvye bağlayacam cihazı yanlız bu eski sevdiğim oyunlar var prince of persia vs half life 2 sorunsuz oynayabilirmiyim darboğaz vs diyorlar kafa karıştırıcı iş aydınlata bilir misiniz bu konu hakkında

Darboğaz eski oyun olduğu için olacak zaten ama kafaya takılacak bir şey değil. Performans kaybı yaşamazsınız.

Anladım hocam Yoksa msi 2080 trio da var arkadaşta onada 4000 bin diyor son sadece oyun için çok şey kaybedermiyim 2080 ti ye göre

Bende olmaya olacak bir sefer iyisi olsun üç dört yıl kurtarsın beni niyetindeyim

Anladım hocam Yoksa msi 2080 trio da var arkadaşta onada 4000 bin diyor son sadece oyun için çok şey kaybedermiyim 2080 ti ye göre

Bende olmaya olacak bir sefer iyisi olsun üç dört yıl kurtarsın beni niyetindeyim
4 yıl güncel oyunları yüksek ayarlarda rahat rahat oynatır size TI almaya gerek yok.

Arkadaşlar ben sistemi aldım coller master 240r sıvı soğutma aldım 9900k için kasanın önünde iceri hava akışı sağlayacak 3 adet rgb fanı var arkada 1 adet ekzoz fanı var bende radyatörü tavana mont ettim 2 adet fanı radyatörün altına mont ettim hava akışı içeriden dışarıya üflüyor yanlış birşey varmı

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı