15000 Sistem Toplama

Arkadaşlar ben sistemi aldım coller master 240r sıvı soğutma aldım 9900k için kasanın önünde iceri hava akışı sağlayacak 3 adet rgb fanı var arkada 1 adet ekzoz fanı var bende radyatörü tavana mont ettim 2 adet fanı radyatörün altına mont ettim hava akışı içeriden dışarıya üflüyor yanlış birşey varmı
Hayır yanlış yok çok mantıklı bir montaj yapmışsınız. Güle güle kullanın.

Teşekkürler arkadaş kafamı karıştıran kimi yorumlarda fan üste radyatör alta hava akış dışarıdan taze hava alıp radyatörden geçirme vs deniliyor bana mantıksız geldi radyatörden çıkacak sıcak havayı kasanın içerisine üfleyecek
Son olarak ta özür dileyerek bir sorum daha olacak şimdi ben radyatörü kasanın üstüne fanları altına taktım içeriden hava alıp radyatörden geçip dışarı atıyor acaba fanları kasanın üstüne altına radyatörü taksam yine içeriden alıp dışarı üflese fark eden birşey olurmu
Shadow tom raider oyununda
9900k sıvı soğutma ile 60 dereceyi geçmiyor
Aorus 2080 ti 4k ultra ayarlarda 84 derece oluyor
Fan yüzde yüz açık kasada önde 3 fan içeri üflüyor üste 2 fanlı sıvı soğutma dışarı üflüyor arkada 1 fan dışarı üflüyor after programı ile bakıyorum oyundan çıkar çıkmaz kart sıcaklığı 1 dakikada 45 dereceye iniyor oyunu açtığım zaman 10 dakika içinde 84 oluyor sonra 83 ile 84 olup duruyor normalmidir

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı