15000 TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
15000
Hocam pil ömrü derken uzun vade mi yoksa gunluk mu? Gunlukse sorun olmaz benim icin homeoffice calisiyorum

Hocam cok sagol ayni ramden siparis vericem bende. Bugun ram taktiginizda oyun deneyimlerinizi benimle paylasabilir misiniz? Alicam ürünü ama son kez sizlerden deneyim paylaşiminizi bekleyecegim tesekkurler simdiden
Hocam paylaşırım. Ram konusunda direk aynı ramden sipariş vermeyin isterseniz alttaki linkteki konuya bir göz atın veya tavsiye almak için yeni bir konu açın. Ben tam olarak uyumlu olan rami almamışım sanırım.

Hocam paylaşırım. Ram konusunda direk aynı ramden sipariş vermeyin isterseniz alttaki linkteki konuya bir göz atın veya tavsiye almak için yeni bir konu açın. Ben tam olarak uyumlu olan rami almamışım sanırım.

Tamam hocam bekliyorum deneyimlerinizi ☺️
Günlük kullanımda hocam.
Hocam gunluk kullanimda sorun olmaz. Cihaz sizce iyimidir fikirleriniz neler

Hocam gunluk kullanimda sorun olmaz. Cihaz sizce iyi midir fikirleriniz neler.

Fiyat olarak rakibi yok zaten hocam genel anlamdada iyi cihaz sogutmasi vs iyi, ekran kartı 75w. RAM ekleyip uzun süre kullanabilirsiniz.

Hocam montajı yaptım 3-4 saatir kullanıyorum. 8gb ramle ram darboğazı yiyordum ekran kartı %100 kullanmıyordu. Rami 16ya yükselttikten sonra ayarları yüksek tuttuğum sürece hep ekran kartıda %100 kullandı. İnternet hızım pek iyi olmadığından hala oyun yüklemekle uğraşıyorum fakat kingdom come deliverance oyununda denedim en yüksek ayarlarda ortalama 45fps aldım yüksek ayarlarda ise 70fps civarlarında seyretti ramden darboğaz yemedi ekran kartı tam kullancı cpu ısısı en yüksek 76 derece gördüm. Ekran kartı ısısı olarak hep 60 derece altıydı. Deneyimlerim bu şekilde hayırlı forumlar.

Hocam montajı yaptım 3-4 saatir kullanıyorum. 8gb ramle ram darboğazı yiyordum ekran kartı %100 kullanmıyordu. Rami 16ya yükselttikten sonra ayarları yüksek tuttuğum sürece hep ekran kartıda %100 kullandı. İnternet hızım pek iyi olmadığından hala oyun yüklemekle uğraşıyorum fakat kingdom come deliverance oyununda denedim en yüksek ayarlarda ortalama 45fps aldım yüksek ayarlarda ise 70fps civarlarında seyretti ramden darboğaz yemedi ekran kartı tam kullancı cpu ısısı en yüksek 76 derece gördüm. Ekran kartı ısısı olarak hep 60 derece altıydı. Deneyimlerim bu şekilde hayırlı forumlar.
Hangi rami sipariş ettiniz ? Link varsa alabilirmiyim.

Hocam ben de dün siparis verdim 30 dk oluyor elime ulaştı. Windowsu kurdum driver vs indiricem simdi guncellemeleri yapicam ardindan deneyimlerimi yazmaya calisirim bende
IMG_20220924_141301.jpg
IMG-20220924-WA0003.jpeg

Geri
Yukarı