15000 TL hazır bilgisayar önerisi

Bütçe
15000 TL
Öncelikle Trendyol Hepsiburada N11 gibi yerlerden sakın alma İtopya Gaming gen TR gibi yerlerden al.

Yok almam zaten.
Atom bilişimde bakıyorum çünkü daha ucuz geldi ve kuzenim de buradan almıştı hiçbir sıkıntı olmadı ama bilmiyorum sizin fikirlerinize açığım sadece fazla bir bütçem yok.

Hayır.

Bu bilgisayar eğer alırsam ekran kartını ve anakartı değiştirmeyi düşünüyorum eğer güzel bir fiyata önerdiğiniz hazır sistem var ise link atarsaniz cok mutlu olurum.
Özelliklerine baktımda dedem daha genç

Hayır.

Bu bilgisayar eğer alırsam ekran kartını ve anakartı değiştirmeyi düşünüyorum eğer güzel bir fiyata önerdiğiniz hazır sistem var ise link atarsaniz cok mutlu olurum.
Çöp sistem

Anakartı B450 kartıda 7600 yap özelleştirme kısmı mevcut, bütçene yakın alabileceğin en iyi sistem bu, gidip Turbox-Izoly falan yazan PC alma.

Sadece kasa değil mi 15 bine.

Monitör dahil 15000 TL imiş bütçesi hocam.

Peki sizce 15000 TL kasaya verip geri kalan monitör mouse klavye falan bileşenleri sonradan mı alayım sizce pek anlamıyorum kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Sen ne oynamayı düşünüyorsun oyun için mi alacaksın?

Şöyle söyleyeyim ileride yazılımcı olmak istiyorum öğrenmek için bilgisayara ihtiyacım var almışken oyun da oynamak icin bilgisayar arıyorum oynayacağım oyunlar GTA Valorant falan (CoD, GoW gibi oyunlar oynamam)

Yani acelen yok ise al, monitörü 2.elden 2K civarı çözersin. Attığım sistemin fiyatı ideal.

Teşekkürler güzel buldum bilgisayarı uzun süre dayanırsa güzel olur.

Geri
Yukarı