15000 TL İş Amaçlı Sistem Toplama

Kendim kullanıyorum NZXT X72 Kraken'i radyatör ile beraber gelen fanlar zaten gayet kaliteli. Radyatörü zaten eğer ön tarafa takıcaksanız kasaya gereksiz olur. Bana sorarsanız kalsın.

Yalnız şöyle bir problem var NZXT X72 bildiğim kadarıyla threadripper'ı desteklemiyor ayrı bir TR4 bracket alınıp olur mu bilmiyorum.
Özellikle baktım da destekliyor yazıyor.

Kendim kullanıyorum NZXT X72 Kraken'i radyatör ile beraber gelen fanlar zaten gayet kaliteli. Radyatörü zaten eğer ön tarafa takıcaksanız kasaya gereksiz olur. Bana sorarsanız kalsın.

Yalnız şöyle bir problem var NZXT X72 bildiğim kadarıyla threadripper'ı desteklemiyor ayrı bir TR4 bracket alınıp olur mu bilmiyorum.
Kasa olarak h500p mesh rgb düşünüyorum ondan dolayı üste koyacağım gibi gözüküyor. Buda görselliğe biraz önem vermemi gerektiriyor. Kasa için sizin tavsiyeniz nedir?

Destekliyor. Zaten X62 destekliyorsa mantıken X72'de desteklemeli.
AMD'nin kendi sitesi herhalde daha güncellenmemiş, ben ordan baktığımda destek yoktu ama dediğiniz gibi X62 destekliyorsa x72'de destekler.

Zaten burda adamlar koymuş sisteme: NZXT Kraken X72 360 Cooler Review: A Pretty Performer

Kasa olarak h500p mesh rgb düşünüyorum ondan dolayı üste koyacağım gibi gözüküyor. Buda görselliğe biraz önem vermemi gerektiriyor. Kasa için sizin tavsiyeniz nedir?
Kasa olayı çok kişisel tercih ancak ben yine kendim kullandığım kasayı öneriyim size NZXT H700.

Görüntü olarak böyle oluyor içi dolunca =)
Adsız.png

Onlar da kaliteli ve birbirlerine göre bazı artıları var. H500M çıktı yeni o da alınabilir ama burada yok daha, gelecek. Bu gidişle kasaya karar vermek zor. Kasa konusunu en sona bırakalım. Yeni modeller çıkıyor bu aralar. Sistemi almadan önce konuşuruz.
Peki psu konusunda ne işimizi görür? Rm850x idare eder mi acaba?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı