15000 TL laptop önerisi

Bütçe
15000
Eki Görüntüle 782107

@goldweb hocam bir deneyimlerinizi anlatsanız keşke...
Yani ünlü markaların monitörlerinde bile bu problem çıkabiliyor. İşlemci için ise Monster kasaları normal 17 inch kasalara göre daha ince ve hafif. Bunun olmasını sağlayan en büyük şey ise soğutma sisteminin diğer laptoplara göre daha küçük olması. Bu nedenle o ısılara çıkıyor. Çıkması bir sorun teşkil ediyor mu? Hayır etmiyor. Benim kendi laptopum 95 derece 3.9 Ghz de sabit çalışabiliyor.

Yani ünlü markaların monitörlerinde bile bu problem çıkabiliyor. İşlemci için ise Monster kasaları normal 17 inch kasalara göre daha ince ve hafif. Bunun olmasını sağlayan en büyük şey ise soğutma sisteminin diğer laptoplara göre daha küçük olması. Bu nedenle o ısılara çıkıyor. Çıkması bir sorun teşkil ediyor mu? Hayır etmiyor. Benim kendi laptopum 95 derece 3.9 Ghz de sabit çalışabiliyor.

Ölü piksel bir kere olur iade edilir düzelir ama 3 kere de olmasın bir zahmet o kadar para veriyoruz. Ayrıca 95 derece bayağı bir fazla. Tahminime göre böyle devam ederse o işlemcinin çok da ömrü kalmaz söyleyeyim.

Malzeme kalitesinin düşük olduğunu düşünmüyorum. Tek kötü malzeme trackpad... Cam yüzeyli olsa tadından yenmez.

Bende önceki mesajında yazdım hocam 19.7 modelinin kasası gayet iyi bir kasa, ancak tüm Abra modelleri ve Tulpar V20, V21, v19. 2 serileri için aynısını söyleyemeyeceğim.

Geri
Yukarı