15000 TL laptop önerisi

CeeSaR1907

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar en fazla 14-15k bütçem var. Hem oyun oynayacağım hem de okulda kullanabileceğim bir laptop bakıyorum. Kuzenim Hollanda'da yaşıyor ve oradan da alabilirim. Ama buraya getirmek biraz uzun süreceğinden dolayı Türkiye'den alma taraftarıyım.
Ya da
https://www.coolblue.nl/product/882861/lenovo-legion-5-pro-16ith6h-82jd004umh.html
Türkiye'den alırsam da 14 bin liraya Legion 5 almayı planlıyorum. Sizce 2'sinden birini alıp gelmesini mi beklemeli miyim yoksa Türkiye'den bir cihaz mı almalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar en fazla 14-15k bütçem var. Hem oyun oynayacağım hem de okulda kullanabileceğim bir laptop bakıyorum. Kuzenim Hollanda'da yaşıyor ve oradan da alabilirim. Ama buraya getirmek biraz uzun süreceğinden dolayı Türkiye'den alma taraftarıyım.
Ya da.
https://www.coolblue.nl/product/882861/lenovo-legion-5-pro-16ith6h-82jd004umh.html
Türkiye'den alırsam da 14 bin liraya Legion 5 almayı planlıyorum. Sizce 2'sinden birini alıp gelmesini mi beklemeli miyim yoksa Türkiye'den bir cihaz mı almalıyım? Yardımlarınızı bekliyorum.

Biraz bütçeyi aşıyor.

Legion 5 Pro almak varken Legion 5 almayın.
Hollanda'dan ne zaman gelir o konuda çok büyük bi belirsizlik var. Haftaya da elimde olabilir 3 ay sonra da, bu yüzden pek ordan almak istemiyorum.
Buradaki 3070 100w, tam güçte 130w 3060 daha güçlü diye biliyorum.

Hollanda'dan ne zaman gelir o konuda çok büyük bi belirsizlik var. Haftaya da elimde olabilir 3 ay sonra da, bu yüzden pek ordan almak istemiyorum.

Buradaki 3070 100w, tam güçte 130w 3060 daha güçlü diye biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haklısın onu gördüm, ama yine de kişinin kendi tercihi.
Tabii ki ama sadece o da değil kasa kalitesi, soğutma vs. olarak da geride. Bu kadar şeyden 100W RTX 3070 için vazgeçilmez kişisel görüşüm. Bir de RAM tek kanal Acer'da.

Tabii ki ama sadece o da değil kasa kalitesi, soğutma vs. olarak da geride. Bu kadar şeyden 100W RTX 3070 için vazgeçilmez kişisel görüşüm. Bir de RAM tek kanal Acer'da.

Ben ileriye dönük düşünmüştüm 2x16 yapar diye, ama haklısın.

Benim de bir konuda fikre ihtiyacım var nasıl görüşebiliriz.

Son düzenleme:
Ben ileriye dönük düşünmüştüm 2x16 yapar diye, ama haklısın.

Benim de bir konuda fikre ihtiyacım var nasıl görüşebiliriz.
Konu açabilirsiniz. Buradan da paylaşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı