15000 TL monitörlü PC toplama

FuryMind

Centipat
Monitör 24 inç 144Hz 1ms olsun 144'den fazla bulabiliyorsanız sorun değil ek olarak ekran kartı RTX olsun istiyorum. İşlemci fark etmez, hangisi iyiyse o. Bir de RGB'ye önem veriyorum, teşekkür ederim şimdiden. ( marta kadar toplamış olacağım yakın tarihte çıkacak şeyleri ekleyebilirsiniz veya önerebilirsiniz. Teşekkürler.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör 24 inç 144Hz 1ms olsun 144'den fazla bulabiliyorsanız sorun değil ek olarak ekran kartı RTX olsun istiyorum. İşlemci fark etmez, hangisi iyiyse o. Bir de RGB'ye önem veriyorum, teşekkür ederim şimdiden. ( marta kadar toplamış olacağım yakın tarihte çıkacak şeyleri ekleyebilirsiniz veya önerebilirsiniz. Teşekkürler.)

144 yerine 165 alınabilir fakat bütçenin arttırılması lazım.
Kasa hazır almak isterseniz mantıklı ve kaliteli. Kendiniz toplarsanız bir ihtimal fiyat daha ucuz olabilir en azından fikir vermiş olur kasa.

144 yerine 165 alınabilir fakat bütçenin arttırılması lazım.
Kasa hazır almak isterseniz mantıklı ve kaliteli. Kendiniz toplarsanız bir ihtimal fiyat daha ucuz olabilir en azından fikir vermiş olur kasa.

3600 MHz CL 16/18 fark etmez RAM istiyorum 3200 CL16 dansa 3600 CL18 daha iyi bence.
Onun dışında 5600X olur B550 olur yanına, 3060 Ti iyi ama 3060'ın çıkmasını bekliyeceğim gibi 3060 Ti stokları gelince alacağım ya da başka şansım yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı