Okunan kitap nasıl gizlenir?

MajeurDeLa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba en başından anlatayım kendimi geliştirmek için kitap okumaya karar verdim evde olan bir hikaye kitabını okudum ve bitti. Şimdi kişisel gelişim okumak istiyorum fakat kitabın bir kısımını okulda okuyacağım için ne okuduğumu herkes görecek ve konusuna bakan meraklı birisi illa olur. Bu yüzden gizlemek istiyorum. Öneriniz nedir? Sizce çok mu takıyorum?

Merhaba en başından anlatayım kendimi geliştirmek için kitap okumaya karar verdim evde olan bir hikaye kitabını okudum ve bitti. Şimdi kişisel gelişim okumak istiyorum fakat kitabın bir kısımını okulda okuyacağım için ne okuduğumu herkes görecek ve konusuna bakan meraklı birisi illa olur. Bu yüzden gizlemek istiyorum. Öneriniz nedir? Sizce çok mu takıyorum?
Hem de çok takıyorsun. Kitap okuduğunu gören biri sana ne yapacak, ⚫🟠grafik bir kitap okumuyorsan tabii. Neden gizlemeye çalıştığını açıklarsan ona göre cevap verebilirim.

Bence çok takıyorsun istediklerini desinler onlar okuduğun kitaba laf atsalar bile ne değişecek rahatça oku kitabını ama ille de gizlemek istiyorum dersen en mantıklı yol dışını kaplamak olabilir.

Manga okuyacağım ama ben de böyle oluyorum o yüzden okuyamıyorum okulda. Yapacak bir şey yok.

Hem de çok takıyorsun. Kitap okuduğunu gören biri sana ne yapacak, ⚫🟠grafik bir kitap okumuyorsan tabii. Neden gizlemeye çalıştığını açıklarsan ona göre cevap verebilirim.

Ya kişisel gelişim ya dağ sensin, insan insana gibi garip isimleri oluyor dalga geçerler falan hoşuma gitmediği için konu açtım da.

Dışını kaplayabilirsin istersen.
aklıma geldi ama öyle daha çok dikkat çeker diye vaz geçtim

Çok takıyorsun. Ayrıca kişisel gelişim kitabı okuyacağına kendini geliştirmene yarayacak içerikte kitaplar oku. Unutma girişimcilik eğitim seminerlerindeki tek girişimciler o semineri verendir.

Onlar da olur aslında var mıdır hocam güzel öneri.

Bence çok takıyorsun istediklerini desinler onlar okuduğun kitaba laf atsalar bile ne değişecek rahatça oku kitabını ama ille de gizlemek istiyorum dersen en mantıklı yol dışını kaplamak olabilir.

Tamamdır hocam öyle dursun o zaman orijinalini bozmaya gerek yok okuduğum hikaye kitabına bile laf atan tiplerle mücadele edeceğim :D

Geri
Yukarı