15000 TL PC toplama

orhanguncan

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 15000 TL bütçem var sistem kurmak istiyorum ekipmanlar dahil değil yayın vs açma durumum var tercihim Intel tarafında önerilerinizi bekliyorum.

Memnunum kardeşim :D
God of War oynuyorum sıcaklık 55 dereceyi geçmiyor AA oyunların %85 kadarını 2K'da ultrada oynatıyor 1080p alınca kart yalvarıyor bildiğin 2K geç diye.

Mafia 1DE-Bannerlord-Cyberpunk-God Of War-Battlefield 1-5 2K oynuyorum hiçbir sorun olmuyor hazır sistem alsam daha iyi bir sistem alabilirdim ama ben hazır sistemlere güvenmiyorum 4 sene önce aldığım hazır sistemin rampage psusu patladı tüm sistemi yaktı benden sana tavsiye hazır sistem alırsan psusunu kesinlikle değiştir özellikle rampage-everest-frisby ise.

Açılışa özel hazır sistem eğer istanbuldaysanız almanızı öneririm.
İçindeki powerin bomba olduğunu bilseydin önermezdin.

İçindeki Power'in bomba olduğunu bilseydin önermezdin.

Bu kasayla değişebilir ya da 15500 TL tutacak şekilde şu kasa alınabilir

Memnunum kardeşim :D
God of War oynuyorum sıcaklık 55 dereceyi geçmiyor AA oyunların %85 kadarını 2K'da ultrada oynatıyor 1080p alınca kart yalvarıyor bildiğin 2K geç diye.

Mafia 1DE-Bannerlord-Cyberpunk-God of War-Battlefield 1-5 2K oynuyorum hiçbir sorun olmuyor hazır sistem alsam daha iyi bir sistem alabilirdim ama ben hazır sistemlere güvenmiyorum 4 sene önce aldığım hazır sistemin Rampage PSU'su patladı tüm sistemi yaktı benden sana tavsiye hazır sistem alırsan psusunu kesinlikle değiştir özellikle Rampage-Everest-Frisby ise.

İçindeki Power'in bomba olduğunu bilseydin önermezdin.

Sence AMD mi almalıyım intelm i Intel'in kat kat daha iyi olduğunu söylüyorlar

Eğer yayın yapacaksan AMD işlemcili ve NVIDIA kartlı bir sistem öneririm.

Ekran kartı olarak tavisyeniz nelerdir? Bir de işlemci 15000 TL bütçe hazır sistem almayı dşünüyorum

Eğer yayın yapacaksan AMD işlemcili ve NVIDIA kartlı bir sistem öneririm.

Bir de hani böyle arada tutarsa sürekli tabide ben 15000 TL'ye en iyi alabileceğim sistemi arıyorum

Sizce hangisi daha iyi

Son düzenleme:
Ekran kartı olarak tavisyeniz nelerdir? Bir de işlemci 15000 TL bütçe hazır sistem almayı dşünüyorum

Bir de hani böyle arada tutarsa sürekli tabide ben 15000 TL'ye en iyi alabileceğim sistemi arıyorum

Sizce hangisi daha iyi
Kanka verdiğin paraya göre ikiside kötü birinin işlemcisi 10.nesil Nvme ssd yok diğerinin kasa ve poweri aşırı dandik;

Toplam 14.800 Tl falan yapıyor bunu toplarsan daha iyi olur.

İstersen ekran kartını https://www.akakce.com/ekran-karti/...8gd-128-bit-gddr6-8-gb-fiyati,1919578038.html RTX 3050 ile değiştirebilirsin ama aradaki farka bak;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı