15000 TL Render Ve Oyun İçin Bilgisayar Toplama

250 GB SSD Yetmez gibime geldi bence HDD 3 TB den 2 TB ye düşürüp 512 GB lık bir ssd alınabilir, veya hdd yi 1 TB a indirilebilir. SSD farkı büyüko lacaktır.

55.jpg

Viewsonic VG2765 27" 5ms (Display+2xHDMI) WQHD IPS Ergonomik Fiyatı 2200TL

Bu da Intel versiyonu.

@The Man From E.A.R.T.H. orada mısınız? Kasayı değiştirmemiz gerekebilir. O E-ATX anakart, takıldığı zaman kasadaki kablolama boşluklarını kapatacak muhtemelen.
Tamam gerek yok. Sadece kablolama için o kapattığı yeri kablolama yaparken kullanmazsınız. Ben kablolamaya önem verdiğimden içime dert olmuştu. Üst tarafta ek boşluk var zaten. Ancak kablolama düzeni biraz bozulacak. O kadar da önemli değil.

Son düzenleme:
@The Man From E.A.R.T.H. orada mısınız? Kasayı değiştirmemiz gerekebilir. O E-ATX anakart, takıldığı zaman kasadaki kablolama boşluklarını kapatacak muhtemelen.
Tamam gerek yok. Sadece kablolama için o kapattığı yeri kablolama yaparken kullanmazsınız. Ben kablolamaya önem verdiğimden içime dert olmuştu. Üst tarafta ek boşluk var zaten. Ancak kablolama düzeni biraz bozulacak. O kadar da önemli değil.
Kusura bakmayın hocam geç gördüm. Arkadaş kasa dışındaki tüm parçaların siparişini verdi. Kasayı da babasıyla konuşup ya Cooler Master Cosmos alacak, ya da hiç kasa kullanmayacak direk açıkta olacak sistem.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı