15000 TL sistem toplama

Merhaba arkadaşlar. 15000 TL'ye sistem toplamak istiyorum. 16000 TL de olabilir önerilerinizi bekliyorum. Bir de şu sistem nasıl? PLANET-BLOOM/AMD Ryzen 5 5500/GIGABYTE GeForce RTX 3060 WINDFORCE OC 12GB/16GB DDR4/512GB M.2 NVMe SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM

PSU'su kötü. AMD isterseniz FT3, Nvidia isterseniz 3060 Tİ olanı alın.

PSU'su kötü. AMD isterseniz FT3, NVIDIA isterseniz 3060 Ti olanı alın.

Attığım sistem de 5600X işlemci yapıp almayı düşünüyordum teşekkür ederim. NVIDIA seviyorum ama FPS değerlerine baktığımızda AMD tarafı daha iyi gibi. Ne önerirsiniz hangisi daha uzun gider? Birde AMD'yi alınca soğutmayı da mı alayım yoksa her ikisi içindemi?

Attığım sistem de 5600X işlemci yapıp almayı düşünüyordum teşekkür ederim. NVIDIA seviyorum ama FPS değerlerine baktığımızda AMD tarafı daha iyi gibi. Ne önerirsiniz hangisi daha uzun gider? Birde AMD'yi alınca soğutmayı da mı alayım yoksa her ikisi içindemi?
5600 olarak alın. 5600 için 214 XT şart.

5600 olarak alın. 5600 için 214 XT şart.

Pardon zaten 5600 yazacaktım yanlış yazmışım 214 XT ne oluyor onu anlamadım. Kasayı değiştirsek bir de iyi bir PSU olur mu? Pek anlamıyorum PC'den. Üçü arasında kaldım. Sizce hangisi. Hem performans hem de uzun gitmesi iyi olur.

Pardon zaten 5600 yazacaktım yanlış yazmışım 214 XT ne oluyor onu anlamadım. Kasayı değiştirsek bir de iyi bir PSU olur mu? Pek anlamıyorum PC'den. Üçü arasında kaldım. Sizce hangisi. Hem performans hem de uzun gitmesi iyi olur.
5600 ve 6700XT olanı alın mümkünse. O fiyata daha iyisini bulamazsınız. PSU sorun olmaz.

Geri
Yukarı