15000 TL telefon önerisi

Bütçe
15000

YusufBal

Centipat
Merhaba bütçem 15 bine kadar 1 kuruş dahi üstüne çıkamam. Telefon önerilerinizi bekliyorum.
2. el almak istemiyorum o yüzden iphon önermeyin.
Telefondan istediklerim.
- 256 GB depolama alanı olması en az.
- 8-12 GB RAM arası olması.
- Kamera konusunda iyi olması.( video - fotoğraf)
- Video için görüntü sabitleme özelliği olan.
Genel amacım resim video çekmek için olacak.
Günlük 3-4 saat bazen daha fazla Facebook Instagram kullanıyorum.
Pil konusunda 1 günümü rahat çıkarması önemli.
Hızlı şarj desteği olması gerek.
Oyun oynayan birisi değilim pek ama işlemcisi dandikte olmasın orta bir işlemci olsun.
Beni en az 5-6 sene rahat götürsün istiyorum.
Kullandığım telefon Huawei Mate 20 Lite halen güzel telefon ama son zamanlarda resim video kalitesi düştü 64 GB depolama yetmiyor artık bilgisayarda 10'a yakın yedek var her gerektiğinde o yedeği yükle kullan uzun iş oluyor.
15 bine kadar önerilerinizi bekliyorum kiriyerlerime uygun olan.

Normalde POCO X5 Pro 5G ve POCO F5 5G arasında kaldimdi ama internette herkes anakartiyla dalga geçmiş ve çok şikayeti vardı anakartla ilgili biraz korkuttu.

Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba bütçem 15 bine kadar 1 kuruş dahi üstüne çıkamam. Telefon önerilerinizi bekliyorum.
2. el almak istemiyorum o yüzden iphon önermeyin.
Telefondan istediklerim.
- 256 GB depolama alanı olması en az.
- 8-12 GB RAM arası olması.
- Kamera konusunda iyi olması.( video - fotoğraf)
- Video için görüntü sabitleme özelliği olan.
Genel amacım resim video çekmek için olacak.
Günlük 3-4 saat bazen daha fazla Facebook Instagram kullanıyorum.
Pil konusunda 1 günümü rahat çıkarması önemli.
Hızlı şarj desteği olması gerek.
Oyun oynayan birisi değilim pek ama işlemcisi dandikte olmasın orta bir işlemci olsun.
Beni en az 5-6 sene rahat götürsün istiyorum.
Kullandığım telefon Huawei Mate 20 Lite halen güzel telefon ama son zamanlarda resim video kalitesi düştü 64 GB depolama yetmiyor artık bilgisayarda 10'a yakın yedek var her gerektiğinde o yedeği yükle kullan uzun iş oluyor.
15 bine kadar önerilerinizi bekliyorum kiriyerlerime uygun olan.

Normalde POCO X5 Pro 5G ve POCO F5 5G arasında kaldimdi ama internette herkes anakartiyla dalga geçmiş ve çok şikayeti vardı anakartla ilgili biraz korkuttu.

Şimdiden teşekkür ederim.

S21 FE, POCO F4.

Samsung a34 bakmanı öneririm tek sorun 128 GB depolaması var 8 GB ram ayrıca 4 büyük android guncellemesini alicak yani güncel kalıcak seni baya götürür fiyatida daha bugün aldım 9.600 e adaptör çıkmıyor 400 de ona verdim 10.000 e bu işi kapatabilirsin.

Epey yorumlarına bakıyorumda pilden ve ısınmadan şikayetçi çoğu kişi sen kullaniyorsan öyle sorunlar yaşadın mı ?
S21 FE, POCO F4.
Poco F4 düşündüm ama anakart sıkıntısı yaşayan çok varmış poco modellerinde öyle bir sorun yaşar mıyım acaba.
Samsung a34 bakmanı öneririm tek sorun 128 GB depolaması var 8 GB ram ayrıca 4 büyük android guncellemesini alicak yani güncel kalıcak seni baya götürür fiyatida daha bugün aldım 9.600 e adaptör çıkmıyor 400 de ona verdim 10.000 e bu işi kapatabilirsin.
O telefon çok etkilemedi beni ama göz önünde bulundurcam seçenek olarak.

Arkadaşımda var 1 yıl önce aldı telefonu şikayetçi olduğunu hiç görmedim memnun görünüyordu, ama bu kadar şikayetçi olan varsa illaki vardır bir sorunu.
Sizce bu nasıl HUAWEI nova 10 | Ultra Hafif | Otomatik Odaklama
İndirimdeyken alsam mı acaba değer mi 5G yokmuş ama sanırım. Uzun süredir Huawei kullanıyorum elimdeki telefonun bataryası bile efsane gidiyor. O yüzden Samsung felan sıkıntılı gibi geldi batarya şikayetinden

Geri
Yukarı