15000 TL telefon önerisi

Biraz yukarı çıkarsanız S21 FE. Dediğiniz özelliklerin çok üstünde özellikler sunuyor. Çıkamam derseniz S20 FE ve Realme GT 2 var. S20 FE kullanıyorum sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Sence 16.000 TL verip SD 695 ve Amoled ekranlı bir telefon almak mantıklı mı? Exynos 2100 ve Dynamic Amoled 2x'li S21 FE varken.

Sabit 90Hz, 6 GB RAM ve iyi bir işlemcisi olan bir telefon arıyorum.

A73 önereceğim ama en son gördüğümde 11k idi şimdi 18k olmuş yani S21 5G A73'ten çok daha iyi bence bütçen birazcık daha geçerse S21 al beş yıl değiştirme. Çıkamam diyorsan A53bakabilirsin ama pek bilgim yok

A73 önereceğim ama en son gördüğümde 11k idi şimdi 18k olmuş yani S21 5G A73'ten çok daha iyi bence bütçen birazcık daha geçerse S21 al beş yıl değiştirme. Çıkamam diyorsan A53bakabilirsin ama pek bilgim yok
S21 kullaniyorum 3 gun once amerikadan geldi cok tatli telefon cok hosuma gitti snapdragon 888 cok guclu annemde mi 11 T var ama samsung daha akici. Sadece biraz fazla isiniyor. Bataryasi da henuz optimize olmadigi icin sarj uzun gitmiyor su an.

S21 kullanıyorum 3 gun once Amerika'dan geldi cok tatli telefon cok hosuma gitti Snapdragon 888 cok guclu annemde mi 11 T var ama Samsung daha akici. Sadece biraz fazla isiniyor. Bataryasi da henuz optimize olmadigi icin şarj uzun gitmiyor su an.

Isınmasına bir şey diyemem ama ekran boyutu ve kameraları ne çok abartı ne çok küçük tam olması gibi özellikle tasarımı beni etkiliyor

Geri
Yukarı