15000 TL'ye iş ve ödev için laptop önerisi

Bütçe
12000
Lenovo'daki disk boyutu bence düşük ben 256 GB SSD + 1TB HDD kullanıyorum SSD belli bir şeyden sonra doluyor 500 olsa daha iyi gibi bir de işlemcide genelde AMD çok ısınıyor diyor anacak ne kadar doğru bilmiyorum.

Lenovo ile Monster arasında kaldım. Aradaki fiyat farkına değer mi sizce. RAM, ekran, hafıza. Ömür boyu garanti vs.
RAM, SSD artırılır sonradan. İdeapad'in işlemcisi çok daha iyi ama.

Lenovo'daki disk boyutu bence düşük ben 256 GB SSD + 1TB HDD kullanıyorum SSD belli bir şeyden sonra doluyor 500 olsa daha iyi gibi bir de işlemcide genelde AMD çok ısınıyor diyor anacak ne kadar doğru bilmiyorum.

Doğru değil. Hem masaüstünde, hem dizüstünde AMD işlemci kullandım. Intel ne kadar ısınıyorsa o da o kadar.

Hocam Lenovo için lehimli bellek yükseltilemez yazılmış, bilmediğim için soruyorum. Ben bunu alsam ileride yükseltme yapamaz mıyım?

Monster Huma H5 v4.1 kullanıyorum i5 12. nesil olan modellerden. Kesinlikle 12. nesil 1235u işlemci tavsiye ederim gerek grafik tasarım programlarında gerek arada bir valo cs go vs gibi oyunlarda sorunsuz günümü çıkarıyor

Huma H4 V5.2 14,1" İş Bilgisayarı - Gümüş | Monster Notebook Bu modeli alıp rahatlıkla uzun yıllar kullanabilirsin

Bende 2020 14" i7 Vostro 5490 var. Bu özelliklerde ve ayarda birşey bakabilirsin, hızı vs yerinde çünkü.
"14 tavsiye ederim özellikle büyük istemiyorsan. Kompakt ve kolay taşınabilir olur.

*25k olmuş en son

Yeni konular

Geri
Yukarı