15000 TL'ye laptop tavsiyesi

Attığım Aspire 5 cihazı da Teknosa satıyor.
İşlemci gücü için V15.
Kasa ve panel kalitesi için Aspire öneririm.
Pil ömrü için IdeaPad 3

Alsam alsam Beko'dan alacağım orada da diğer mağazalarda ki gibi çeşit yoktur mahalle arası bir mağaza zaten ama tanıdık diye taksitte vs. yardımcı olur diye oradan alacağım V15 hoşuma gitti ama mağazada ne tür laptoplar var bilemiyorum bakacağım mağazaya gidip umarım istediğim bir laptopu alabilirim.

Alsam alsam Beko'dan alacağım orada da diğer mağazalarda ki gibi çeşit yoktur mahalle arası bir mağaza zaten ama tanıdık diye taksitte vs. yardımcı olur diye oradan alacağım V15 hoşuma gitti ama mağazada ne tür laptoplar var bilemiyorum bakacağım mağazaya gidip umarım istediğim bir laptopu alabilirim.
Ne kadar çeşitlilik olacağını bilmiyorum oralarda. İstediğinizi bulamaz iseniz boş cihaza para dökmeyin.
Ne yapıp edip en azından bir teknoloji mağazasından Teknosa Vatan vb. veya internetten alın.

Ne kadar çeşitlilik olacağını bilmiyorum oralarda. İstediğinizi bulamaz iseniz boş cihaza para dökmeyin.
Ne yapıp edip en azından bir teknoloji mağazasından Teknosa vatan vb. veya internetten alın.

Maalesef bende öyle isterim ama kendi paramla almayacağım ailem destek çıkacak mecbur olarak dediklerine uymam lazım ama mağazada istediğim türden laptop bulacağımı düşünüyorum bakacağız artık cumartesi günü aldığımda haberdar ederim bir yorumlarsınız artık.

Maalesef bende öyle isterim ama kendi paramla almayacağım ailem destek çıkacak mecbur olarak dediklerine uymam lazım ama mağazada istediğim türden laptop bulacağımı düşünüyorum bakacağız artık cumartesi günü aldığımda haberdar ederim bir yorumlarsınız artık.
Hatta bütçenize uyan cihazların özelliklerini çekip buraya yazsanız ertesi gün alsanız daha mantıklı. Anlık olarak yanlış tercih yapmanız ihtimaline karşı.

Hatta bütçenize uyan cihazların özelliklerini çekip buraya yazsanız ertesi gün alsanız daha mantıklı. Anlık olarak yanlış tercih yapmanız ihtimaline karşı.

Belki mağazada ki çalışan da önerir ama heyecanıma yenik düşüp hemen alsakta gitsek dercesine alabilirim ama sıkıntı yok en iyisini almaya çalışacağım oraya gittim mi almadan çıkamam çünkü.

Belki mağazada ki çalışan da önerir ama heyecanıma yenik düşüp hemen alsakta gitsek dercesine alabilirim ama sıkıntı yok en iyisini almaya çalışacağım oraya gittim mi almadan çıkamam çünkü.
Mağaza çalışanına çok itibar etmeyin satmak için çok fazla abartıyorlar.
Ben size kısa yazayım öncelikleri.
Normalde 5. nesil Ryzen 7 bulunabiliyor ama mağaza farklı fiyattan sattığı için 5. nesil R5 de bakılabilir.
Ekran kartı olarak mx550 var ama muhtemelen mağazada olsa bile fiyatı yüksetir. Ucundan mx450 kartı belki bulunabilir.
İntel tarafında 12. ve 13. nesil i5 cihazlar iş görür bu bütçede.
Panel olarak IPS mi TN mi ona dikkat edin. IPS panel çok daha iyi.

Mağaza çalışanına çok itibar etmeyin satmak için çok fazla abartıyorlar.
Ben size kısa yazayım öncelikleri.
Normalde 5. nesil Ryzen 7 bulunabiliyor ama mağaza farklı fiyattan sattığı için 5. nesil R5 de bakılabilir.
Ekran kartı olarak MX550 var ama muhtemelen mağazada olsa bile fiyatı yüksetir. Ucundan MX450 kartı belki bulunabilir.
Intel tarafında 12. ve 13. nesil i5 cihazlar iş görür bu bütçede.
Panel olarak IPS mi TN mi ona dikkat edin. IPS panel çok daha iyi.

Tamamdır yazdıklarını dikkate alarak gideceğim laptoplara baktığım sırada yazdıklarını da bir gözden geçiririm yardımın için teşekkürler dostum.

Geri
Yukarı