15000 TL'ye notebook önerisi

Bütçe
15000

ardakopenk

Decapat
Daha fazla  
7-8 senedir kullandığım masaüstü bilgisayarımı değiştirmem gerekiyor ve üniversiteye başlayacağım için masaüstü yerine bir notebookun daha doğru bir seçim olacağını düşünüyorum fakat marka ve özellikleri konusunda en doğru kararı nasıl verebilirim bunu pek bilmiyorum.

Öncelikle sık sık oyun oynadığımı ve alacağım bilgisayarın da oyun oynarken en iyi performans verenini almak istediğimi belirtmek isterim. Marka konusuna gelecek olursak forumda benimle aynı bütçelerde bilgisayar önerisi isteyen arkadaşların da gönderilerini inceledim fakat yapılan önerilerin bir yere bağlanmadığını ve konuları açan arkadaşların hangi modeli alıp memnun olup olmadığını yazmadıklarından kendim için bir hedef çıkartmayı başaramadım. Kafamı en çok kurcalayan ve nasıl seçim yapmam gerektiğini bilmediğim konu ise işlemci konusu. Zaten belirttiğim bütçede bir gaming laptop aradığınızda ekran kartının sabit kaldığını (3060) gözlemliyorum. Daha çok ekran boyutu, işlemci, ve RAM'lar farklılık gösteriyor. Uzun lafın kısası bana yol gösterebilecek bilgili arkadaşlar yorum yazarsa çok sevinirim. Bütçe sabit değil, birazcık daha yukarı çıkılabilir, aklınızda olsun. Şimdiden yardımcı olan, olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 k ekran ve 165 hz özellikleri var normal 3060 değil 3060 performance ekran kartı var bu laptop da

bide 1.5 k üstüne 3070 bi laptop var buda güzel benim önerilerim bunlar

Yeni konular

Geri
Yukarı