15000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
15 bin Tl'ye kadar zorlayabilirim
Ana amacin oyunsa kesinlikle zorlayip Mi 12T bak derim. O fiyata daha iyi oyun performansi veren bir telefon yok.

Hocam zaten zorlayarak ancak 15 bin tl ye gelebilirim ötesi olmaz maalesef zaten hiç bir telefon bence bu kadar etmemeli ama ucuzada adam akıllı telefon yok ki.
Fiyatına değecek bir telefon değil bence xs max.

S21 alabiliyorsanız plus modelini alın arka kapak cam olsun.
Para yok.

Normal kullanım içinse;
•Samsung S21/FE 5G çok mantıklı olacaktır. Oyun için ise;
•realme GT Neo 2
•Poco F4
•Poco X4 GT

Oppo A ve Renolar nasıl?

Iphone 11 veya xr dediğiniz cihazlar neredeyse 4-5 yaşına basacak cihazlar. ben bu telefonların alınmasını şu an çok mantıklı bulmuyorum. Bende Iphone 11 pro kullanıyorum gayet iyi her işimi görüyor ama 2 yıl sonra artık ömrü bitmek üzere olacak. Iphone dediğimiz uzun ömürlü cihazlar bence alınabiliyorken en yenisi alınıp sonra uzun vakit kullanılmalı. Şu an eski bir Iphone almak yerine güncel bir android daha mantıklı duruyor.

2 yıla felan ömrü bitmez iPhone 11 Pro'nun merak etmeyin. 8 Plus bile maks. 2 yıl kullanılacak bir cihaz.

11 Pro 2 yıl sonra ömrü bitecek? Bu yazdığına gerçekten inanıyor musun? 2 yıl sonra güncelleme desteği kesilebilir ama bu çalışmayacağı anlamına gelmez. Güncelleme desteği bitse bile 3 yıl uygulama desteği var. Çok yanlış düşünüyorsun.

8 Plus bile 2 yıl sonra bitecek cihaz. Güncelleme kesileceğini de sanmam.

Kesinlikle 21 derim. Bütçe artarsa S22 derim. iPhone 11 kullanıyorum 15 bine asla değmez emin olun. S21 ya da FE alın keyfinize bakın.
Hocam ortalama 12 k ya ikinci el iphone 11 var, sizce değermi almayı düşünüyorum bende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…