15000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
15 bin Tl'ye kadar zorlayabilirim

CreX_8

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda Honor 8S kullanıyorum. 3 yıl bu telefonu kullandım ve rezalet bir telefon ve artık perte çıktı çıkacak bu sebeple ben de yeni telefon almak istedim ama hangi modeli almalıyım bir türü karar veremedim. Günlük ortalama üç buçuk saat kullanıyorum telefonumu. Yeni telefon aldığımda arada bir oyun oynar sosyal, medyada takılırım video, izlerim ve benim için oyun performansı önemli. Genshin Impact, CoD Mobile, Minecraft, Dead Cells ve bu tür oyunları oynamayı düşünüyorum, Xbox kontrolcüsü sorunsuz bir şekilde telefonuma bağlanabilsin istiyorum. Kamerası cidden hiç önemli değil benim için, üzmesin yeter zaten çok nadir fotoğraf çeken bir insanım. 3 yıl kadar beni götürsün istiyorum. Aklımda Samsung A73, S21, S21 FE, POCO X3 Pro var başka fikirlere açığım.

Arkadaşlar şu anda Honor 8S kullanıyorum. 3 yıl bu telefonu kullandım ve rezalet bir telefon ve artık perte çıktı çıkacak bu sebeple ben de yeni telefon almak istedim ama hangi modeli almalıyım bir türü karar veremedim. Günlük ortalama üç buçuk saat kullanıyorum telefonumu. Yeni telefon aldığımda arada bir oyun oynar sosyal, medyada takılırım video, izlerim ve benim için oyun performansı önemli. Genshin Impact, CoD Mobile, Minecraft, Dead Cells ve bu tür oyunları oynamayı düşünüyorum, Xbox kontrolcüsü sorunsuz bir şekilde telefonuma bağlanabilsin istiyorum. Kamerası cidden hiç önemli değil benim için, üzmesin yeter zaten çok nadir fotoğraf çeken bir insanım. 3 yıl kadar beni götürsün istiyorum. Aklımda Samsung A73, S21, S21 FE, POCO X3 Pro var başka fikirlere açığım.
3 yıl gibi uzun bir sürede o dediğiniz cihazların hepsinin haşadı çıkar. Belki kamera deneyiminde üzmez ama konu işlemci gücü ve optimizasyon olduğunda iPhone bambaşka bir noktada. iPhone 11 ya da XR öneriyorum. Hele hele Poco X3 Pro gibi eskimiş bir cihaza o parayı vermek saçmalık olur.

iPhone serisi alacaksan 2.el ya da sıfır 11 bakma derim onun yerine XS Max alabilirsin ben şahsen 11 kullanıyorum ama XS Max ekran açısından daha iyi deniyor uzun sürede telefon bakıyorsan XS Max derim. Android serisi alacaksan o cihazlara tavsiye verebilecek bir deneyimim ve bilgim yok.

Poco x3 pro kendi fiyat bandında iyidir.
Sizin bütçeniz Poco x3 pro 256 gb 8 gb ram' den 4 bin tl daha fazla. Neden onu söylediniz anlamadım.
Oyun konusunda poco beni hiç üzmedi. Kamera idare eder,
120 hz ekran akıcı,
Parlaklık yetersiz.
Yazılımsal sorun çok yok artık.

Her oyunu en üst seviyede oynarsınız. (Diablo hariç. En üstün bir altında çalışıyor.)

Snapdragon'lu S20 FE almanı tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı