15000 TL'ye telefon önerisi

Bütçe
15 bin Tl'ye kadar zorlayabilirim
Ana amacin oyunsa kesinlikle zorlayip Mi 12T bak derim. O fiyata daha iyi oyun performansi veren bir telefon yok.

Hocam zaten zorlayarak ancak 15 bin tl ye gelebilirim ötesi olmaz maalesef zaten hiç bir telefon bence bu kadar etmemeli ama ucuzada adam akıllı telefon yok ki.
iPhone serisi alacaksan 2.el ya da sıfır 11 bakma derim onun yerine XS Max alabilirsin ben şahsen 11 kullanıyorum ama XS Max ekran açısından daha iyi deniyor uzun sürede telefon bakıyorsan XS Max derim. Android serisi alacaksan o cihazlara tavsiye verebilecek bir deneyimim ve bilgim yok.
Fiyatına değecek bir telefon değil bence xs max.

S21 alabiliyorsanız plus modelini alın arka kapak cam olsun.
Para yok.

Arkadaşlar şu anda Honor 8S kullanıyorum. 3 yıl bu telefonu kullandım ve rezalet bir telefon ve artık perte çıktı çıkacak bu sebeple ben de yeni telefon almak istedim ama hangi modeli almalıyım bir türü karar veremedim. Günlük ortalama üç buçuk saat kullanıyorum telefonumu. Yeni telefon aldığımda arada bir oyun oynar sosyal, medyada takılırım video, izlerim ve benim için oyun performansı önemli. Genshin Impact, CoD Mobile, Minecraft, Dead Cells ve bu tür oyunları oynamayı düşünüyorum, Xbox kontrolcüsü sorunsuz bir şekilde telefonuma bağlanabilsin istiyorum. Kamerası cidden hiç önemli değil benim için, üzmesin yeter zaten çok nadir fotoğraf çeken bir insanım. 3 yıl kadar beni götürsün istiyorum. Aklımda Samsung A73, S21, S21 FE, POCO X3 Pro var başka fikirlere açığım.
Normal kullanım içinse;
•Samsung S21/FE 5G çok mantıklı olacaktır. Oyun için ise;
•realme GT Neo 2
•Poco F4
•Poco X4 GT

3 yıl gibi uzun bir sürede o dediğiniz cihazların hepsinin haşadı çıkar. Belki kamera deneyiminde üzmez ama konu işlemci gücü ve optimizasyon olduğunda iPhone bambaşka bir noktada. iPhone 11 ya da XR öneriyorum. Hele hele Poco X3 Pro gibi eskimiş bir cihaza o parayı vermek saçmalık olur.
Iphone 11 veya xr dediğiniz cihazlar neredeyse 4-5 yaşına basacak cihazlar. ben bu telefonların alınmasını şu an çok mantıklı bulmuyorum. Bende Iphone 11 pro kullanıyorum gayet iyi her işimi görüyor ama 2 yıl sonra artık ömrü bitmek üzere olacak. Iphone dediğimiz uzun ömürlü cihazlar bence alınabiliyorken en yenisi alınıp sonra uzun vakit kullanılmalı. Şu an eski bir Iphone almak yerine güncel bir android daha mantıklı duruyor.

Iphone 11 veya xr dediğiniz cihazlar neredeyse 4-5 yaşına basacak cihazlar. ben bu telefonların alınmasını şu an çok mantıklı bulmuyorum. Bende Iphone 11 pro kullanıyorum gayet iyi her işimi görüyor ama 2 yıl sonra artık ömrü bitmek üzere olacak. Iphone dediğimiz uzun ömürlü cihazlar bence alınabiliyorken en yenisi alınıp sonra uzun vakit kullanılmalı. Şu an eski bir Iphone almak yerine güncel bir android daha mantıklı duruyor.
2 yıla felan ömrü bitmez iPhone 11 Pro'nun merak etmeyin. 8 Plus bile maks. 2 yıl kullanılacak bir cihaz.

iPhone 11 veya XR dediğiniz cihazlar neredeyse 4-5 yaşına basıcak cihazlar. Ben bu telefonların alınmasını şu an çok mantıklı bulmuyorum. Bende iPhone 11 Pro kullanıyorum gayet iyi her işimi görüyor ama 2 yıl sonra artık ömrü bitmek üzere olacak. iPhone dediğimiz uzun ömürlü cihazlar bence alınabiliyorken en yenisi alınıp sonra uzun vakit kullanılmalı. Şu an eski bir iPhone almak yerine güncel bir Android daha mantıklı duruyor.

11 Pro 2 yıl sonra ömrü bitecek? Bu yazdığına gerçekten inanıyor musun? 2 yıl sonra güncelleme desteği kesilebilir ama bu çalışmayacağı anlamına gelmez. Güncelleme desteği bitse bile 3 yıl uygulama desteği var. Çok yanlış düşünüyorsun.

11 Pro 2 yıl sonra ömrü bitecek? Bu yazdığına gerçekten inanıyor musun? 2 yıl sonra güncelleme desteği kesilebilir ama bu çalışmayacağı anlamına gelmez. Güncelleme desteği bitse bile 3 yıl uygulama desteği var. Çok yanlış düşünüyorsun.
8 Plus bile 2 yıl sonra bitecek cihaz. Güncelleme kesileceğini de sanmam.

Geri
Yukarı