15000 TL'ye telefon onerisi

Choco12

Yoctopat
Daha fazla  
Samsung 54s, Samsung 34s veya A25 5G almayi dusunuyorum hangisini almalıyım? 15k civarinda oneride de bulunabilirseniz sevinirim. Kamera sistem vesaire orta duzey olsa yeterli.

Honor 90 olabilir hocam hepsi buradada 14999 TL'ydi kulaklık hediyesi ile beraber.

Honor 90 olabilir hocam hepsi buradada 14999 TL'ydi kulaklık hediyesi ile beraber.

Hocam Honor 90'ın ekranı kavisli, yani onun için ekran koruyucuları bulmanız zor olabilir. Samsung A34 de olabilir. Ama ben ekran koruyucu kullanmam diyorsanız ikisi de olabilir. Bütçeyi biraz daha arttırabilirseniz A54 alın derim.

Hocam Honor 90'ın ekranı kavisli, yani onun için ekran koruyucuları bulmanız zor olabilir. Samsung A34 de olabilir. Ama ben ekran koruyucu kullanmam diyorsanız ikisi de olabilir. Bütçeyi biraz daha arttırabilirseniz A54 alın derim.
Honor 90 zaten kutusundan ekran koruyucu ile çıkıyor. Honor 90 şu an 16499 TL görünüyor HB'da. Bazen 15 civarına indirebiliyorlar. Yakalarsanız onu öneririm.

Onun dışında Samsung A54 veya A35 bakabilirsiniz. Poco X6 da tercih edilebilir.

Hocam orası öyle fakat fiyat bandına göre sunduğu özellikler çok iyi bence.

Geri
Yukarı