15000TL ekran kartı önerisi

Darboğaz yapmaz.

@kino sen ne ara 4070'e geçtin? :) 6600, 4060Ti, 4070. Hepsini aynı sene içinde gördük herhalde. :)

Aynen. İş için 12 GB GDDR6X lazımdı, biraz da CUDA çekirdeği tabii. 17K'ya buldum ya 20 günlük kart aldım hemen mis gibi. İmzayı değiştirmemişim incelemesi burada.

Benim 4060 Ti 8 GB'ı al istersen, ilanını açmadım ama uygun fiyata bırakacağım. 21 ay garantili, soğutması zaten Cyberpunk 60 derece.

1080P'ye ve düşük güç kaynaklarına yakışıyor. Dersen düşünürüm yarın açarım konusunu.

Hocam size güvenim sonsuzda benimkiler 2. el asla almaz. 18K'ya TUF var. Ben soğutma konusunda çok takıntılı biriyim Ventus'um yüzden. 3070 Ti Aorus bile alırım yani o kadar diyeyim. 1080P'de 4060 Ti darboğaz yapar mı?

Aynen. İş için 12 GB GDDR6X lazımdı, biraz da CUDA çekirdeği tabii. 17K'ya buldum ya 20 günlük kart aldım hemen mis gibi. İmzayı değiştirmemişim incelemesi burada.

Hocam ikna etmeyi deniyecem fiyatı ne olacak? Modeli nedir?

Hocam size güvenim sonsuzda benimkiler 2. el asla almaz. 18K'ya TUF var. Ben soğutma konusunda çok takıntılı biriyim Ventus'um yüzden. 3070 Ti Aorus bile alırım yani o kadar diyeyim. 1080P'de 4060 Ti darboğaz yapar mı?

Yok yapmıyor ben kullandım sorunsuz. Hem neye güvenmiyorlar dersin tanıdık falan olmadı numaramı veririm baban arasın konuşuruz.

Maksat işin görülsün "eğer" beyaz bir 4060 Ti 8 GB seveceksen. Dersen imkanı yok indirime sıfır 4060 Ti 16 GB'lar düşüyor Panther falan 3 fanlı, onları kovala.

Yok yapmıyor ben kullandım sorunsuz. Hem neye güvenmiyorlar dersin tanıdık falan olmadı numaramı veririm baban arasın konuşuruz.

Maksat işin görülsün "eğer" beyaz bir 4060 Ti 8 GB seveceksen. Dersen imkanı yok indirime sıfır 4060 Ti 16 GB'lar düşüyor Panther falan 3 fanlı, onları kovala.

Hocam bana ne renginden :D. Düzgün soğutmalı ve fiyatı iyi olsun o kadar. Ne yapayım görüntüyü? Gidip karta dik dik bakıp "ne güzel şeysin sen diyecek değilim ya? :D.

Hocam ikna etmeyi deniyecem fiyatı ne olacak? Modeli nedir?

Colorful iGame Ultra. İmzamda var incelemesi kaya gibi kart. Youtube kanalımda testleri de var. Şimdi mobildeyim link bulmam zor olur ama bakarsın sen.

Fiyat ne bileyim 11-12K uygundur heralde? 3-5'in hesabını yapmıyorum.

Soğutma takıntılıyım dediğim gibi. O yüzfen o modellere bakacağımı pek sanmıyorum.

Colorful iGame Ultra. İmzamda var incelemesi kaya gibi kart. Youtube kanalımda testleri de var. Şimdi mobildeyim link bulmam zor olur ama bakarsın sen.

Fiyat ne bileyim 11-12K uygundur heralde? 3-5'in hesabını yapmıyorum.
Mükemmel fiyat. Deneyeceğim ikna etmeyi hocam. O zaman kadar ilan açmasanız ya da satmazsanız çok mutlu olurum. Sınav haftasından sonra alırım kart zaten.

Mükemmel fiyat. Deneyeceğim ikna etmeyi hocam. O zaman kadar ilan açmasanız ya da satmazsanız çok mutlu olurum. Sınav haftasından sonra alırım kart zaten.

Tamamdır acelem yok. Evde 1 Ryzen 3300X, 2 tane 500 GB SSD, 1 tane 4060 Ti hepsi yatıyor mağaza gibi olduk.

Bir testimin videosunu buldum oradan diğerlerine de göz atarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamamdır acelem yok. Evde 1 Ryzen 3300X, 2 tane 500 GB SSD, 1 tane 4060 Ti hepsi yatıyor mağaza gibi olduk.

Bir testimin videosunu buldum oradan diğerlerine de göz atarsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam güç kaynağı da önerebilir misiniz? Bütçem onun için 2500 falan.

Yeni konular

Geri
Yukarı