15000TL ekran kartı önerisi

Hocam güç kaynağı da önerebilir misiniz? Bütçem onun için 2500 falan.

Yeter ben 550W Gold ile RTX 4070 kullanıyorum şimdi. 4060 Ti 140W civarı çekiyor oyunlarda FSP 600W her türlü yeter.

Sistemimde çökme ve bir sürü sorun yaşıyorum. O yüzden sistemi güncelliyorum hocam. Sorunumun sebebi ya güç kaynağı ya da PSU. 0 risk alıp ikisini de güncellemek istiyorum.

Onun için konu açarsın o zaman indirimler oluyor. Şimdi hemen git bunu al diyemem, bilmiyorum nerede ne uygun ve kaliteli.

Yeter ben 550W Gold ile RTX 4070 kullanıyorum şimdi. 4060 Ti 140W civarı çekiyor oyunlarda FSP 600W her türlü yeter.

Onun için konu açarsın o zaman indirimler oluyor. Şimdi hemen git bunu al diyemem, bilmiyorum nerede ne uygun ve kaliteli.
Tamamdır hocam. Ben şu sınav haftasını atlatayım bide ikna edeyim de sonra hallederiz.

@Roger Taylor hahaha'nın sebebi nedir?

Tamamdır hocam. Ben şu sınav haftasını atlatayım bide ikna edeyim de sonra hallederiz.

Tamamdır. Bende etiketlere bildirim kapalı o yüzden durumun kesinleşirse rastgele bir mesajımı alıntı yaparsın da görürüm.

"Sorunumun sebebi ya güç kaynağı ya da PSU" buna güldüm hocam.

Kesintisiz güç kaynağı ile karıştı heralde.

Kim yaşamadı ki? Pentium 4 P6200 Laptobumu unutmayacağım. Şahsen ben oyundan en çok zevki o yeşil anakartla aldım.
Yok yok, benim güncel sistemimde kullandığım anakart yemyeşil direkt.

Geri
Yukarı