1500TL APU sistem önerisi

BnHasan

Hectopat
Evet biliyorum, bütçe çok düşük.
Ama yine de AMD Athlon 3000G ile bir sistem yapılabileceğini düşünüyorum.
RAM 4 GB olabilir ben sonradan yükseltirim.
Yardım etmenizi talep ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet biliyorum, bütçe çok düşük.
Ama yine de AMD Athlon 3000G ile bir sistem yapılabileceğini düşünüyorum.
RAM 4 GB olabilir ben sonradan yükseltirim.
Yardım etmenizi talep ediyorum.

2.elde biraz ikna edeceksin daha iyisini toplarım ama satıcılara karşı ısrarcı ol GET açtır şimdi link için vaktim olsa bırakırdım ama parçaları yazıyorum.
4*2 DDR4 RAM 300TL 2.el.
A320 anakart 400TL 2.el.
Ryzen 3 2200G pazarlık yaparak fiyat düşür 700TL ama pazarlık yap 2.el.
500GB HDD 100TL
PSU 350W bile yeter 100TL 2.el.
Ufak bir seviye aştı ama ona da uğraşın derim. Bu sistem yükseltilebilir ama böyle bile CS:GO Valorant gibi oyunları kasma olmadan oynarsın sana tavsiyem ilerleyen zamanlarda SSD takmalısın en kötü SSD en iyi HDD'den iyidir dersen sistem PUBG açar mı evet açar 720P en düşük ayarda tam olarak bilemem ama 40 60 arası alırsın şimdiden hayırlı olsun.

2.elde biraz ikna edeceksin daha iyisini toplarım ama satıcılara karşı ısrarcı ol GET açtır şimdi link için vaktim olsa bırakırdım ama parçaları yazıyorum.
4*2 DDR4 RAM 300TL 2.el.
A320 anakart 400TL 2.el.
Ryzen 3 2200G pazarlık yaparak fiyat düşür 700TL ama pazarlık yap 2.el.
500GB HDD 100TL.
PSU 350W bile yeter 100TL 2.el.
Ufak bir seviye aştı ama ona da uğraşın derim. Bu sistem yükseltilebilir ama böyle bile CS:GO Valorant gibi oyunları kasma olmadan oynarsın sana tavsiyem ilerleyen zamanlarda SSD takmalısın en kötü SSD en iyi HDD'den iyidir dersen sistem PUBG açar mı evet açar 720P en düşük ayarda tam olarak bilemem ama 40 60 arası alırsın şimdiden hayırlı olsun.

Teşekkürler, bakıyorum.

Psu'lu kasa

PSU'lu kasa.

Bu da güzelmiş ama RAM çift kanal değil gerisi sıfır bir sistem için iyi.

Geri
Yukarı