1500TL ekran kartı önerisi

Athlon 3000G ile 1050 Ti yapmıyor diye duymuştum. GTX 960 hemen hemen 1050 Ti kadar performanslı. Aslında yapmaması lazım.
R3 1200 1050ti'ı zor kurtarıyor 3000G kesin yapar ama fazla rahatsız etmez. Dediğim gibi darboğaz yapar diye düşük kart alırsanız pişman olursunuz. İşlemci yükseltirsiniz ilerde.

R3 1200 1050ti'ı zor kurtarıyor 3000G kesin yapar ama fazla rahatsız etmez. Dediğim gibi darboğaz yapar diye düşük kart alırsanız pişman olursunuz. İşlemci yükseltirsiniz ilerde.
Tamamdır, sağolun.

Param Güvende güvenilir midir? Mesela GTX960 alsam adam yerine GT 730 gönderse falan yani bir şekilde dolandırsa diyelim, ne olur?

Sen siparişi onaylamadıkça öyle bir şey mümkün değil doğru değil deyip geri gönderirsin dilediğin gibi paran da anında hesabına yatar. Sen onay vermedikçe de o para satıcıya düşmez.

Allah aşkına 1700TL'ye 1050 Ti bulursan bana da linkini yolla. Yok o fiyata 1050 Ti.

Ben Antalya'da yaşıyorum İstanbul'a gidemem ekran kartı almak için.

GTX960 GTX 1050 Ti'dan bile güçlüymüş diyorlar. Doğru mudur?

Param Güvende diye bir sistem var sahibindende zekiyseniz Antalya'dan İstanbul'daki kartı alabiliyorsunuz alın bu arada var mı yok mu https://www.sahibinden.com/ilan/iki...us-nvidia-geforce-gtx-1050-ti-998966264/detay

Param Güvende güvenilir midir? Mesela GTX960 alsam adam yerine GT 730 gönderse falan yani bir şekilde dolandırsa diyelim, ne olur?

Param Güvende sistemi özeti; ürünü alırsın para sahibindene gider ürünü göndermesi için alıcıya kargo kodu gider (adres bilgilerin güncel olması lazım site üzerinden çünkü adam sadece kod söyleyecek kargo şirketine) ardından ürün eline ulaştımı ürünü denemen için sana 2 gün süre verilecek memnun kalmazsan iade edersin tamamen alıcıya yönelik bir sistem fakat 1700 TL'lik bir ürün alacaksan yaklaşık 160 TL falan ekler üstüne komisyon keser.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    33,9 KB · Görüntüleme: 16

Geri
Yukarı