1500TL ekran kartı önerisi

Berkan Tek

Centipat
Daha fazla  
1500TL bütçe çok aşmazsa iyi olur.
İşlemci i7 3770.
Sadece Valorant ve CS oynuyorum 60 FPS'i geçsin yeter altina inmesin. Hangi ekran kartını almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Reis elimde Gtx 1050 var. Kutulu ve garanti vidasındaki sticker duruyor. Hiç sökülmedi. Arkadaşım almazsa haber verebilirim istersen

Sıfır istiyorsanız GT-730'dan öteye yok gibi ama isterseniz ikinci elde daha iyi bulabilirsiniz 1500'e geçenlerde RX 570 görmüştüm tabii testlerini yapıp ekran kartının sağlam olduğundan emin olduğunuzda almalısınız.

Sıfır istiyorsanız GT-730'dan öteye yok gibi ama isterseniz ikinci elde daha iyi bulabilirsiniz 1500'e geçenlerde RX 570 görmüştüm tabii testlerini yapıp ekran kartının sağlam olduğundan emin olduğunuzda almalısınız.

R7 240 4 GB düşünüyorum ama anakartım Gigabyte gah77TN uyumludur değil mi sıkıntı çıkmasın.

R7 240 4 GB düşünüyorum ama anakartım Gigabyte gah77TN uyumludur değil mi sıkıntı çıkmasın.
Bu ilan benim. Laptop alacağım için satıyorum fakat şu an okuldayım alsan da kargoya haftaya Pazartesi verebilirim. Eğer acelen yoksa istediğin testleri de atar ona göre alımı gerçekleştirirsin. https://www.sahibinden.com/ilan/iki...-msi-grforce-gtx-1050-2gb-oc-1056612952/detay

Isı olarak furmakta gözüktüğü gibi 55°C geçmiyor. Çok serin ve sessiz çalışıyor. Tabi işlemciniz ve raminiz ne kadar yeterli olur bilmiyorum. Darboğaz olma sorunu var.

Bu ilan benim. Laptop alacağım için satıyorum fakat şu an okuldayım alsan da kargoya haftaya pazartesi verebilirim. Eğer acelen yoksa istediğin testleri de atar ona göre alımı gerçekleştirirsin. MSI GrForce GTX 1050 2GB OC - MSI Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 1056612952

Isı olarak furmakta gözüktüğü gibi 55°c geçmiyor. Çok serin ve sessiz çalışıyor. Tabii işlemciniz ve RAM'iniz ne kadar yeterli olur bilmiyorum. Darboğaz olma sorunu var.

2. el düşünmüyorum pek teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı