1500TL İle Monitör Dahil Sistem Toplama

IbrahimBey

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar,

Arkadaşlar ben 1.300 TL gibi bir fiyata monitör, kasa ve PSU hariç bir sistem topladım. Monitör, kasa ve PSU almam gerekli ve ne alacağımı bilemiyorum. Hepsiburada.com üzerinden bana monitör, kasa ve PSU önerisinde bulunabilir misiniz?

Elimde Casper Omega Duo adlı bir kasa var ama 2007 model olduğu için benim sistemle uyar mı bilmiyorum.

Topladığım sistem tam olarak bu:

Sistem bu, anakartını Kaby Lake BIOS güncellemesi için Hepsiburada servisine versem güncellenir mi? Dediğim gibi, monitör, kasa ve PSU almak istiyorum. (Mümkün olduğunca ucuz olursa iyi olur.)

Düşündüğüm monitör: Acer K222HQLBD 21.5" 5ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör Fiyatı (384,57 TL) veya Viewsonic VA2261 21.5" 5ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör Fiyatı (367,14 TL)
Düşündüğüm Kasa + Psu: Aerocool GT Black Edition 400W, 2x USB 2.0, 12cm Arka Fanlı, Fiyatı ( 212,42 TL )

Parçaların uyup uymadığını da söylerseniz sevinirim.
Benim düşündüğüm monitör,kasa ve PSU'dan daha ucuz ve kaliteli olursa söyleyiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı