1500TL kablosuz kulaklık tavsiyesi

Bütçe
1500

Defkhammet

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, 1500TL bandında kablosuz kulaklık arıyorum. Şu an Akakçe'den gördüğüm kadarıyla birkaç kulaklık indirime girmiş. Benim almayı düşündüğüm kulaklık.

Burada 1500 TL bandında başka kulaklıklar da var. Var mı 100TL 200TL fazla var bunu al hak eder parasını dediğiniz. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
Bu ürün bu parayı hak ediyor mu?
Ek olarak eğer ki derseniz bu kulaklıklara bu paralar verilmez 2500TL'ye çok çok iyisini al ömürlük olsun o zaman 2000-2500 fiyat bandına da çıkabilirim.

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba, 1500TL bandında kablosuz kulaklık arıyorum. Şu an Akakçe'den gördüğüm kadarıyla birkaç kulaklık indirime girmiş. Benim almayı düşündüğüm kulaklık.

Burada 1500 TL bandında başka kulaklıklar da var. Var mı 100TL 200TL fazla var bunu al hak eder parasını dediğiniz. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
Bu ürün bu parayı hak ediyor mu?
Ek olarak eğer ki derseniz bu kulaklıklara bu paralar verilmez 2500TL'ye çok çok iyisini al ömürlük olsun o zaman 2000-2500 fiyat bandına da çıkabilirim.
G435 e bir bakın bence hoş kablosuz olarak.

Teşekkür ederim öneriniz için ama o biraz küçük bir kulaklık sanırım benim kafam da biraz büyük sayılır Logitech'in yeni kulaklık serisini düşünmüyorum açıkçası.
Yakınınızda mediamarkt varsa oraya gidip de deneyebilirsiniz. Linkini attığınız ürün benim dediğim dahil çoğu kablosuz kulaklıklar orada mevcut.

Yakınınızda MediaMarkt varsa oraya gidip de deneyebilirsiniz. Linkini attığınız ürün benim dediğim dahil çoğu kablosuz kulaklıklar orada mevcut.

Tekrardan teşekkürler. İnanın hiç vaktim yok yoğun bir çalışma sürecindeyim. Dışarı çıkmaya pek vaktim olmuyor. Deneme gibi bir imkanım yok maalesef sizlerin önerilerinizle kulaklığı almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı